Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δηλώνω εξ' αρχής ότι η εμπειρία μου και η βαθμολογία μου είναι επηρεασμένες από την εμφάνιση της κοπέλας.
Οι φωτογραφίες ακριβείς. Πολύ όμορφη κοπέλα, δροσερή και καθαρή. Η ηλικία πανω κάτω αυτήν που δηλώνει.

Ευγενική υποδοχή με αέρινο φουστανάκι και ψηλά παπούτσια. Φαίνεται νέα στην δουλειά, να φανταστείτε ότι ήταν η πρώτη και μοναδική φορά που κοπέλα του συγκεκριμένου γραφείου δεν μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά.

Βγαίνω από το μπάνιο και χαμούρεμα στα όρθια. Δειλή γλωσσίτσα στα φιλιά αλλά δεν έδειξε να έχει πρόβλημα με αυτήν την υπηρεσία για όποιους είναι σημαντική.
Στο κρεβάτι, φιλιά σε όλο τον κορμό και τον λαιμό και κάθοδος στα νότια. Πίπα καλή, προσπαθεί να κλέψει με το χέρι αλλά συμμορφώνεται σε ευγενικές παρατηρήσεις και υποδείξεις.
Στον αγώνα έδειξε πολύ καλή συμμετοχή με εναλλαγή αρκετών στάσεων. Της αρέσει το σπορ και έχει πολύ ενέργεια. Στα τέσσερα μου ζητούσε να την πηδήξω πιό δυνατά.

Επαιξε ένας μεγάλος και απολαυστικός γύρος με κατάθεση στο λάστιχο.

Ευχάριστη έκπληξη από το συγκεκριμένο γραφείο. Σίγουρα δεν θα παίρνει το χρυσό μετάλιο στις υπηρεσίες αλλά αν κάποιος θέλει μια πανέμορφη, νεανική, ευγενική και πρόθυμη παρουσία τότε προσωπικά νομίζω ότι αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.215
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, Jomak , Liderex και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2018
Δειλή γλωσσιτσα, προσπαθεί να κλέψει με το χέρι... και 200 ευρώ;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1