Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
2η συνάντηση με την ουγγαρέζα milf και είπα να γράψω μια κριτική για να κατατοπίσω περισσότερο τους συναγωνιστές. Κατα αρχάς θα συμφωνήσω με τις πρηγούμενες κριτικές "συναδέλφων".Η κοπέλα είναι πατημένα 30,κάτι που δεν με χαλάει καθόλου μιας και είμαι μικρότερος και έχω κάτι με τις μεγαλύτερες.Η αλή8εια είναι επίσης ότι έχει μια ευαισθησία στην περιοχή της ρώγας αλλά και γενικά,όπως μου παραδέχθηκε τις αρέσουν οι soft καταστάσεις.Πάμε στο ζουμί.Την κοπέλα, όπως και την πρώτη φορά,την πήδηξα 5 φορές και δεν μου παραπονέθηκε,αν και της έκανε εντύπωση.Ψηλή με πιασίματα εκεί που πρέπει και μεγάλες φυσικές βυζαρες(η χαρά του παιδιού),τις οποίες όμως δεν εκμεταλλευέται δεόντως.Κρίμα...Στην πίπα είναι πολύ καλή με εξαιρετική χρήση γλώσσας και διάρκεια.Εργάτρια καλή με το εργαλείο το πιπώνει και σαλιώνει χωρίς σταματημό.Στο σέξ δείχνει να προτιμάει την στάση στα τέσσερα αν και δεν λέει όχι σε κάτι.Είναι παθητική και δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες.Αν ανάψει όμως(της αρέσει το γλυφομούνι) αντέχει γερό σφυροκόπημα, όπως και έγινε.Γενικά η Gina είναι μια ενδιαφέρουσα περίπτωση ct.Αν και πολύ έμπειρος με ct δεν μπορώ να την κατατάξω ούτε στις top 5,αλλά ούτε και στις χειρότερς.Εμ τότε 8α μου πείτε ότι την κατατάσσω στις μέτριες,αλλά ούτε εκεί είναι(όπως φαίνεται και απο την βαθμολογία).Είναι νομίζω απο μόνη της μια κατηγορία. Ώριμη επιβλητική σέξι παρουσία και μια προσωπικότητα που έχει τις περιέργειες της.Προσωπικά δεν την συνιστώ στους συναγωνιστές που 8έλουν vfm cts και έχουν την απαίτηση μια ct να εκπληρωνει τις φαντασιώσεις τους,αρέσει - δεν αρέσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2009
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού