Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χαιρετε! Κοιτώντας στο site και έχοντας πάρει την απόφαση ότι σήμερα θα την κάνω την δουλειά αποφάσισα να συναντήσω την Mari.. Διάβασα την κρητική του Μάλια και αν για εμένα δεν ήταν θετική πάλι εκεί ήθελα να πάω...

Εύκολη η συνεννόηση στα αγγλικά, φαντάζομαι με τον νταβα άσχετα που δηλώνει Ανεξάρτητη! Φτάνω στο δωμάτιο, μπαίνω Και η υποδοχή ήταν κρύα... ούτε ένα χαμόγελο ούτε τίποτα.. φορουσε μόνο τα εσώρουχα, πολύ ωραίο σώμα με καμπύλες σφιχτό και όμορφη στο πρόσωπο! Εγώ δεν την έκοψα τόσο μεγάλη κάπου στα 26 μου φάνηκε αλλά δεν επιμένω..
Είναι αυτή που βλέπετε στις φωτό και για εμένα από κοντά λίγο καλύτερη.
Στα του αγώνα η γκομενα δεν φιλούσε με γλώσσα και για μένα είναι μεγάλο μείον αυτο αν και έχει υπέροχα χείλη τα οποία τα χάρηκα και στα φιλία και στην πίπα η οποία ήταν πολύ καλη! Η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή στα του αγώνα ειδικά Οταν την αφίσα από πάνω μου το πήγε πολύ καλα..
Πεχτηκαν 2 γύροι γρήγορα γιατί τελιωνω γρήγορα και ενώ είχαμε χρόνο δεν ήθελε 3ο λέει 2 φορές μόνο Κεφάλι σε τοίχο! σε άλλες κοπέλες δεν είχα τέτοιο περιορισμό.. τέλος πάντων
Αγγλικά 0 με 1 για πολύ βασικά πραγματα όποτε μια κουβέντα δεν μπορείς να ανταλλάξεις όχι για να πιάσεις κουβέντα αλλά για να πεις καμία μαλακια έστω..
Σε γενικές γραμμές πολύ ωραίο κορμί (κωλαρα το ατού της) και ωραίο πρόσωπο αλλά σε εμένα τα χάλασε στην συμπεριφορά! Αυτά από εμένα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, blizardeye, mallias20 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού