Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο αρκετους μηνες ξαναγραφω κριτικη.Εχω αποφασισει οτι θα γραφω μονο αν καποια ειναι τελειωςΜαλακία,η αντιθετα αν ειναιΠροσκύνημα!
Στην περιπτωση της Τζες,το ρησπεκτ παει στο σερβις!!!!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!
Παμ απ την αρχη.Προσωπο εμφανως σπασμενο,ηλικια γυρω στα 40+,αλλα με χιλιομετρα,πολλα χιλιομετρα.Πρεπει καποτε (των καποτων!)να ηταν κουκλα.Σημερα ομως,γιοκ.Ωραια κυρια και ψωλου στο βλεμμα αλλα ως εκει.Κορμι 8 κι οχι παραπανω.Αν τηΝ κρινεις με βαση την ηλικια της ειναι δεκα με τονο,αλλα σορρυ μπειμπυ,εχουν σκασει κατι 22χρονα κορμια που......Παντα υπαρχει ενα αλλα.........
Το "αλλα"της Τζες ειναι οι υπηρεσιες....Φιλι?Γλωσσα χωμενη στο λαρυγγι σου,στριφγυριζουσα και ρουφωντας την κα θε σου ανανσα.Πιπα?ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.Ολο το φαι στο στομα και μαλιστα μονομπουκι!!!Καποιες στιγμες νιωθεις οτι ο πουτσος σου ειναι εργαλειο βασανισμου πνιγμου στο Γκουανταναμο!!!!Μεχρι οισοφαγο...Τωρα που το σκεφτομαι οπως μπηκα απ τον κωλο της και το στομα της παιζει να καλυψα ολο το πεπτικο της!!!!!!!!Διοτι εχει και κωλο το μενου,οπου τον βαζει ολον μεσα με χαρα,χωρις να σ δινει την αισθηση της ξεχειλωμενης.Και μιας και μιλαμε για κωλο,η κωλογλυφαδα της δεν υπαρχει....η γκομενα ειναι κλυσμα με την γλωσσα,θυμαστε τη διαφημιση "η σκουπα χουβερ ρουφαει τη σκονη"?,ε αυτο ακριβως!Εχοντας περασει τα τρισκαταρατα -ηντα,μου ειναι ιδιαιτερα σπανιο πλεον να χυσω τρεις φορες σε δυο ωρες(και κατι).Με την κυρια αυτη ομως μου φανηκε παιχνιδακι.Ειναι μια πρωθιερεια του πουτσου,με απιστευτες τεχνικες λατρειας του.Δε γαμιεται για να ζει,ζει για να γαμιεται,οποτε χαλαλι τα λεφτα,χαλαλι κι οτι δεν ειναι στην πρωτη νιοτη(ουτε καν στη δευτερη!)πιστευω οτι το γαμησι μαζι της ειναι μια εμπειρια που καθε σοβαρος πορνολατρης πρεπει να εχει στο πορτφολιο του.Θα ταν ξανασυναντησω για να δοκιμασω διαφορα παιχνιδια(εκει παει το σιγουρα)που μου χουν μαθει στο....πορνομεταπτυχιακο μου κι ειμαι σιγουρος οτι κι αυτη πολυ θα τα εκτιμησει.
Αυτα απο μενα συντροφοι και καλα να γαματεΚαπέλο

Υ.γ να μην ξεχασω,τα παιρνει παντου,στομα(στομαχι κατ ευθειαν λεμε)μαπα βυζια....Η κορυφια στιγμη της συναντησης ηταν οταν τα μαζευε με το δαχτυλο απ τα βυζια της και τα καταπινε,αφου τα ειχε λιγο αναλυσει(γευσιγνωσια στα χυσια?Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!)Προσκύνημα οπως ειπα και στην αρχη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2018
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.207
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pikatsu, GanGan-Bank, doc_lin και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2018
Τύπε με 500 ευρώ που έσκασες έπρεπε να έχεις ρίξει 5 ακα κρεμπιέδες για να πεις ότι άξιζε τον κόπο Ναι!Ναι!Ναι!.Νομίζω σε πιάσανε καλό βλάκα για να γράφεις καλή κριτική και ότι θα την ξανασυνάντησεις κιόλας ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
13 Μαΐου, 2018
όπως τα λέει ο kostakis27
13 Μαΐου, 2018
κωστακις27 δεν δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα.δηλαδή μόνο οι κρεμπιεδες αξίζουν τον κόπο δεν το κατάλαβα αυτόΧμμμ;και στο λέει ένας φανατικός του κρεμπιε
f21
f21
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε για τόσα λεφτά ναι μόνο ο κρεμπιές αξίζει Ναι!Ναι!.Κι εσύ πότε έγραψες για κρεμπιέ και δεν το θυμάμαι Χμμμ;Χμμμ;
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kostakis27 δικα του ειναι τα λεφτα οτι θελει τα κανει..και κοψε τις ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία και εσυ και ο ασχετος ακολουθος σου που με 27 post πεταχτηκε σαν την πορδη του σκυλου
E
Excalibur
14 Μαΐου, 2018
Ξυπνάτε, τέτοιους κότσους ψάχνουν οι γυναίκες και δη οι πουτάνες, να σώσουμε καμία υπόληψη και κανένα φράγκο προσπαθούμε αλλά που μυαλό να το καταλάβετε. Καθήστε να δίνετε 500άρια για να γαμάτε σε επίπεδα Μεταξουργείου και Φυλής και να λέτε άξιζε τα 500,που και στο Μεταξουργείο πιο εύκολος είναι ο κρεμπιές.
Μα καλά μεγάλοι άνθρωποι και μυαλό δεν έχετε βάλει; Θα μας πάρουν φαλάγγι οι Τούρκοι βρεεεεε, ξυπνάτε!!!
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κωστακης εισαι,σαν Κωστακης μιλας.Δεν κανει αγορακι μου να ριχνεις ακα,τζιζΜαλακία
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην ασχολεισι ex.Σηκωθηκαν τ αγγουρακια να γαμησουν το μαναβη
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το έχεις κάνει και σε δική μου κριτική να μπεις και να τρολάρες ακριβώς την ίδια παπαριά με τους κρεμπιέδες και με το να ασχολείσαι με το πώς χαλάω εγώ τα λεφτά μου.
Από ότι φαίνεται το έχεις σύστημα να τρολαρεις κριτικές άλλων και να λες ακριβώς τις ίδιες παπαριές ΜαλακίαΜαλακία.
Τώρα βλέπω πως απέκτησες και ακολούθους ή κλώνους.
Μήπως πριν ασχοληθούν μαζί σου οι ψυχίατροι πρέπει να ασχοληθούν μαζί σου και κάποιοι άλλοι ....
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην ασχολεισαι μαν,παιζει τον...κωστακη του,θα μεγαλωσει που θα παειΜατάκι
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2