Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτερα βραδακι, επιστρεφω απο τη συμπρωτευουσα μετα απο long και πληρες weekend... σταματωντας σε επαρχιακο βενζιναδικο, παρατηρω σηκωμαρες με την βλαχα, πανω απο 40, που μου εβαλε βενζινη... Προβληματισμενος, στελνω sms στον zuzana να δω τι παιζει, δεν ειχα τσεκαρει internet, μου λεει καποια ονοματα τα οποια δεν ηξερα κι ετσι στελνω sms και στο πρακτορειο με τους αυτιστικους!!

Παρενθεση: το τι εχω τραβηξει με το εν λογω πρακτορειο, για να το περιγραψω, θα επρεπε να γραψω βιβλιο!!! Οι ανθρωποι φερνουν γκομενες, ενιοτε πολυ καλες, και εχουν αφησει το νταλαβερι σε μια αυτιστικια!! Δηλαδη μαλλον προσβαλλω τους αυτιστικους τωρα, αλλα για να σας δωσω να καταλαβετε... Απλα εχει ενα μεγαλο πλεονεκτημα: δουλευει μεχρι τις 4.00 το πρωι. Ετσι, πολλες φορες μετα απο εξοδο, ποτα κλπ. ειναι το μονο που μπορει να προσφερει "ασυλο"... Κλεινει η παρενθεση.

Barbie λοιπον το ονομα, δεν μπορει λεω, πιτσιρικι θα ειναι... Πραγματι μπαινω στο παλαι ποτε high ξενοδοχειο και βλεπω ενα πιτσιρικι. Αγγλικα δεν ηξερε ουτε το i am you am, αλλα ισχυριζοταν οτι ξερει... η ατακα της "i no know dis in english" πρεπει να ειπωθηκε καμμια 30ρια φορες!!

Κανω ντουζακι, βλεπω κατι ροζ καλτσακια, μια καρο φουστιτσα, της λεω "φορα τα"... Μια χαρα μαθητρια την εκανα και πραγματι καυλωσα πολυ...

Δυστυχως στη δουλεια ειναι χειροτερη και απο μαθητρια... μη δαχτυλα, μη με χυσεις στο στομα, μη το ενα, μη το αλλο...

Παρ'ολα αυτα, οπως ανεφερα και παραπανω, ειχα οντως καυλωσει... Προτεινεται για οσους γουσταρουν babyface barbies...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 09, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού