Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φεύγω από την Lolita και σε ένα λεπτό παίρνω και τον αριθμό δωματίου της Izabella μιας και το ραντεβού όπως έγραψα το είχα κανονίσει από πριν.

Ίδια σωστή υποδοχή και εδώ. Μαύρο ωραίο φόρεμα που αναδείκνυε την κορμάρα της και χρυσαφί πέδιλα.

Πρόσωπο με αυτά τα περίεργα μογγολικά χαρακτηριστικά, τσιμπουκόχειλα όπως τα βλέπετε, περιποιημένη και μακιγιαρισμένη στην «τρίχα».

Από κορμί κορμάρα!!! Από μακριά νομίζεις ότι είναι το τέλειο, από κοντά έχει ελάχιστες ραγάδες στον κωλαράκι που θα έπρεπε να είναι και λίγο γυμνασμένο.

Στο στήθος έχει βάλει ελάχιστη σιλικόνη και έκανε βυζάκια που ταιριάζουν αρμονικά με το σουπερ σώμα της, έχει ωραία στενή μέση και 2 piercing στον αφαλό.

Δερματάκι πάρα πολύ απαλό και μαυρισμένο.

Από αγγλικά ελάχιστα πράγματα και πήγα για ντους πριν την «μάχη».

Βγαίνοντας για πρώτη φορά κορίτσι του Ροδόλφου δεν μου ζήτησε προκαταβολή τα λεφτά.

Για την «μάχη» έχω να πω ότι το κορίτσι το γουστάρει και συμμετέχει 100%.

Πίπα καλή παρότι υπήρχε χρήση χεριών, το έκανε πολύ αργά και αισθησιακά και έπαιζε το κεφαλάκι με τα τσιμπουκόχειλα της.

Μουνάκι ωραίο, καθαρό και στενό που το «ετοίμασα» για την «μάχη»

Στην συνέχεια το «παιχνίδι» παίχτηκε σε όλο το γήπεδο και μιας και είχα «αδειάσει» στην Lolita, κράτησε και πολύ ώρα αλλά το μωρό ακολουθούσε ευχαρίστως.

Όποια στάση και να κάναμε στηνόταν άριστα. Τελειώσαμε με πισωκολλητό οπου δεν χρειάστηκε να κουνιέμαι, έσπρωχνε με τόση δύναμη προς τα πίσω που την κρατούσα από τα κωλομέρια να μην με κολλήσει πίσω στον καθρέπτη.

Νομίζω ότι είναι αρκετά αξιόλογη περίπτωση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού