Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μία επιλογή στην τύχη, της τελευταίας στιγμής που μου βγήκε πετυχημένη σε μία πολύ δύσκολη μέρα.

Η κοπέλα ήρθε στον χώρο μου και η ειδοποίηση από την reception ήταν πολύ κολακευτική στο τηλέφωνο. Οπότε μέχρι να ανέβει είχα φαντασθεί όλη την συνάντηση.
Άνοιξα την πόρτα και αντίκρισα ένα ωραίο πιπίνι και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η σχεδόν ανοιξιάτικη εμφάνιση της Χμμμ;

Καλό κορμί με στητό κώλο και μακριά ίσια ωραία πόδια.
Μπορεί το στήθος και τα χείλη να είναι φτιαχτά αλλά τέτοια τουμπανοπίπινα βλέπουμε όλη μέρα να κυκλοφορούν στους δρόμους και στα μαγαζιά και θέλουμε να τα σκίσουμε εκείνη την στιγμή αν είναι δυνατόν.

Μπορώ να ομολογήσω ότι ασχολήθηκα πολύ ιδιαίτερα μαζί της και πρέπει να το εκτίμησε γιατί στα μισά της 1ης ώρας γύρισε το μάτι της. Άρχισε τα φιλιά και τις προσπάθειες για dt. Μετά από καιρό τα κατάφερα 2 φορές.

Έβγαλε το τζέλ και την ζήτησα ευγενικά να μην το χρησιμοποιήσει γιατί άλλωστε δεν θα χρειαστεί με αυτά που θα σου κάνω μωρό μου Γλώσσα και έτσι το αποφύγαμε.

Σε όλα τα στησίματα μου έδωσε την εικόνα ότι τα απόλαυσε και η αλήθεια είναι ότι σαν να ήθελε να εξασκήσει όλο το γαμα σούτρα. Ευτυχώς χωρίς υψηλούς ρυθμούς και εντάσεις αλλά αισθησιακά.
Στη φάση καβάλα στο άτι με άφησε να προσπαθήσω για "γάμα σούφρα" αλλά δεν είναι δουλεμένο. Εκεί μετάνιωσα για το τζελ αλλά πήρα υπόσχεση για την άλλη φορά (παπάς δηλαδή).

Η Rona αντικειμενικά είναι όμορφη κοπέλα και θα την έβλεπα ξανά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού