Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά τα amatouria των προηγούμενων ημερών είπα να περάσω από την "κυρά" Μαρία..

Η Μαρία είναι μια μεγαλοκοπέλα με εμφανή τα σημάδια του χρόνου πάνω της, οπότε ξέρει που πρέπει να κινηθεί εφόσον επιλέγει να παραμείνει στο χώρο του "θεάματος"..

Οι συμπαίχτες έχουν αναφερθεί αναλυτικά στα της εν λόγω κυρίας, αλλά ποια είναι η κατάστασή της σήμερα?
Αυτό θα προσπαθήσω να πλησιάσω στην κριτική αυτή εν συντομία.

Η Μαρία αναγκαστικά λόγω εμπειρίας ανεβάζει τον πήχη προσεγγίζοντας μια κυριλέ συνάντηση και όχι της ξεπέτας όπως τα κορίτσια των πρακτορείων.
Το ξενοδοχείο που επιλέγει διαφέρει από αυτά της συνήθης χρήσης και αυτό είναι ένα ακόμη plus.

Προσεγμένη, καλομακιγιαρισμένη με εσώρουχα υψηλότερης ποιότητας και συμπεριφορά μιας κυρίας είναι από αυτά που συναντάς μέσα στο δωμάτιο καθώς η πόρτα ανοίγει. Θα σε σερβίρει θα σε ξεντύσει ακόμη και παντόφλες θα σου φορέσει.. Αν μάλλον η χημεία σας είναι διάχυτη.

Μετά το απαραίτητο φρεσκάρισμα πέφτουν τα πρώτα γλωσόφιλα και καταλήγουμε στο κρεβάτι.. Φιλιά χουφτώματα και αφαίρεση του στηθόδεσμου όπου σίγουρα το στήθος δεν αρμόζει στις φωτογραφίες..με μεγάλη ρόγα αλλά come on!!
Καλό το φυσικό αλλά ότι η φύση δεν σου δίνει πας και το παίρνεις!!

Μεγάλο όπλο λένε όλοι ο κώλος της.. Ναι καλός είναι, αλλά η χαλαρότητα είναι εκεί, δεν περνάει απαρατήρητη, και για εμένα το καλύτερο όπλο της είναι τα στησίματά της. Σε αγκαλιάζει σε χουφτώνει, σε κοιτάει ( ωραία μάτια ) σε πιπώνει, σε πηδάει , σε.. σε.. σε διαβάζει και απλά ξέρει τι να κάνει.

Κάπως έτσι καταλήξαμε σε ένα κουβάρι αγκαλιών, φιλιών και χυμών ξαπλώνοντας εξαντλημένοι.

Τώρα αν θα με θυμάται, αν θα την πήγαινα για φαγητό, αν θα με έπαιρνε τηλέφωνο όταν είναι στην πόλη, αν θα τρέχει πίσω μου να "παρακαλάει" να ξαναβρεθούμε.. όλα αυτά με αφήνουν παγερά αδιάφορο.. "Αγαπούληδες"

Εγώ καλοπήδηξα, το ευχαριστήθηκα και απλά δεν θα ξανά δοκίμαζα μη χαλάσω αυτό που μου έμεινε από την επιτυχημένη αυτή συνεύρευση, για όσο θα την θυμάμαι..

Δηλαδή μέχρι το επόμενο "μελομακάρονο"

και Χρόνια Πολλά!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, nobodyelsebutme, doc_lin και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
...Τώρα αν θα με θυμάται, αν θα την πήγαινα για φαγητό, αν θα με έπαιρνε τηλέφωνο όταν είναι στην πόλη, αν θα τρέχει πίσω μου να "παρακαλάει" να ξαναβρεθούμε.. όλα αυτά με αφήνουν παγερά αδιάφορο.. "Αγαπούληδες"...

Πέστα συναγωνιστή!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1