Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Θυμός Η κοπέλα είναι όπως στις φωτογραφίες λόγο επεξεργασμένες . Η όλη φάση ήταν ξενέρωμα από την αρχή . Μόλις ξεκινήσαμε πάει να βάλει προφυλακτικό . Όταν της είπα για πίπα άκοπο τη μου λέει ότι δεν κάνει . Ξέρω θα σκεφτείς τώρα ότι είμαι κανένας βρωμιαρης . Ε λοιπόν δεν είμαι . Και μπάνιο πριν πάω και μόλις πήγα στο δωμάτιο . Απλά η κοπέλια ήρθε για αρπαχτή . Εάν δεν γουστάρουν ακαποτα να το αναφέρουν στο Site τους . Τα ποιο πεταμένα 200 Ευρώ που έχω δώσει . Τελικά της έριξα ένα στο ιεραποστολικό και έφυγα στο 15 λεπτά . Υπηρεσια μπουρδελου . Όταν το ανέφερα στο πρακτορείο μου είπαν ότι θα της μιλήσουν ....Καλές γιορτές και ελπίζω να σώσω κάποιον άλλον ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.521
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kostakis27, xlm και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2017
Και γιατί κάθησες ρε φίλε; Τα λεφτά πίσω και δρόμο. Είχες κάθε δικαίωμα να τα ζητήσεις πίσω.
19 Δεκεμβρίου, 2017
φιλαρακι μου σε αυτη την εποχη 200 αερα???με το πρωτο οχι το σταλο πισω με τα καριολακια......αμα δεν γουσταρουν δρομοοοοοοο!!!!!σε τελικη μουνια υπαρχουν φραγκα τελος.....
19 Δεκεμβρίου, 2017
Έχει δίκιο ο φίλος. Κι΄εγώ έφαγα μεγάλη φόλα πριν 3 ημέρες. Ακάποτη πίπα βέβαια μου πήρε και μάλιστα κάπως καλή. Όμως η γενική συμπεριφορά της ήταν απαράδεκτη έως αισχρή. Απαθής στο γαμίσι, τελειωμένη αγγαρεία, ενώ το ύφος ήταν "άντε τελείωνε να φεύγεις". Όμως εγώ δεν πολυκαταλαβαίνω από τέτοια, και το μουνί της το ξεχείλωσα ακόμη περισσότερο. Πάνtως για 200 με τη καμία. Καμιά 100αριά και πολλά θα ήταν γιατί σ΄αυτήν πληρώνεις μόνο την εμφάνιση της.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3