Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και θα μπορούσαμε να βρεθούμε στη πρωτεύουσα αποφάσισα να την τιμήσω γιατί με έπεισε ο mallias από την περιγραφή του και ανυπομονούσα.
Το hotel μακριά από το δικό μου στον "10ο μήνα" οπότε προτού γυρίσω στη δική μου "φωλιά" κανονίζω επίσκεψη μετά τα τσίπουρα.

Ανοίγει η πόρτα και μπαίνω μέσα.Μεγάλο χαμόγελο
Καλό το πρώτο θέαμα.!! Ψηλοκάβαλο, τούμπανο , κολοκύθια 4αρι , να μέτριο προς γεμάτο 3αρι αλλά καμαρωτά να με κοιτάνε περήφανα! Ωραία θα περάσουμε.
Χαμογελαστή και ευδιάθετη, χωρίς τουπέ και σαχλαμάρες με αγγλικά που προσπαθεί αλλά αισθητή η διαφορά μετά την εμπειρία του συναγωνιστή.
Πάω μπάνιο φρεσκάρομαι και βγαίνω και εγώ "καμαρωτός" για το τι θα ακολουθήσει. Σπασίκλας
Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι και τα φιλάκια πέφτουν δειλά δειλά! Την ρωτάω αν σου αρέσουν και μου απαντάει όχι και τόσο. οκ
Τα χείλια της είναι λεπτά και παρά την προσπάθεια να τα μεγαλώσει δεν είναι σε καμία περίπτωση σαρκώδη.
Την γδύνω και εμφανίζονται τα δίδυμα να με απειλούν, και φυσικά δεν τα άφησα μόνα τους. Τα έγλυφα εναλλάξ και η νεαρή να έχει αρχίσει να αντιδρά και να πιάνει το όργανό μου κάνοντας μαλάξεις κατά μήκος. Ανασηκώνομαι και την μπουκώνω ενώ δεν αφήνω τα τούμπανα από τα χέρια μου και την πολύ ωραία αίσθηση.

Δεν άργησε να έρθει η αποκορύφωση μιας και η νεαρά έχει γνώσεις και περιποιείται όλη την περιοχή με ένταση και σέξι διάθεση.
Το στήθος στην γέμισε και χαλαρά πήγε στο μπάνιο να πλυθεί.

Γυρνάει και αρχίζει το social time το οποίο και βαριέμαι απίστευτα να ακούω τι φιλοδοξίες έχει η κάθε πουτάνα και το πόσο της αρέσει η Ελλάδα.
Κουβέντες για τον Μαλακία

Την ξαπλώνω και της λέω να συνεχίσει να μιλάει δεν με πειράζει.
Κατεβαίνω χαμηλά και αρχίζω να την γλύφω.. οπότε αντιλαμβάνεστε ότι δεν μίλησε και πολύ. Το μωράκι ζεστάθηκε γρήγορα και οι κουβέντες αντικαταστάθηκαν με φωνούλες και να μου τρίβει το νινί της όλο και περισσότερο στο στόμα μου. Νινάνι περιποιημένο, και εφηβικό αν καταλαβαίνεται τι εννοώ, όταν η χημεία αντικαθιστά την φρεσκάδα του καλοπλυμένου αϊδίου.

Με την σκηνή αυτή δεν άργησα να "καμαρώσω" ξανά και την σηκώνω να με πάρει στο στόμα ενώ χουφτώνω την κωλάρα της που έχει στήσει στα τέσσερα.
Εκεί συνειδητοποιώ ότι στο κωλαράκι της έχει μερικές ατέλειες από λακουβάκια απροσδιόριστη προέλευσης που χαλάει την απόλυτη καμπυλότητα των γοφών χωρίς να είναι άσχημο ή αντιαισθητικό.. απλά δεν είναι τέλεια.

Όπως είναι φοράω το σκουφάκι και πάω από πίσω. Ωραία αίσθηση και πλέον αρχίζω να οργώνω το κοριτσόπουλο ενώ την δακτυλιάζω ασταμάτητα.
Φαίνεται ότι έχει δοκιμάσει anal , προσωπική μου εντύπωση , αλλά εγώ δεν έκανα καμία νύξη.
Η περιποίηση μου την είχε ανάψει για τα καλά και ο συγχρονισμός μας ήταν έξαλλος όπου δεν ήθελα να αλλάξω στάση και την γονάτισα στο πισωκολλητό ολοκληρώνοντας εκεί στο κώλαράκι της.

Της φέρνω χαρτί και την αφήνω να σκουπίσει τα ζουμιά μου χαζεύοντας την κούκλα που πήδηξα και χαμογελούσα ευχαριστημένος.
Με ρώτησε αν θα την ξαναεπισκευθώ στην Αθήνα αυτές τις μέρες που ακολουθούν..
Απαντάω ότι υπάρχουν πολλές εργαζόμενες κοπέλες που ανυπομονούν να τις πάρω και δεν ξέρω αν μπορεί να μου δώσεις κάτι περισσότερο από αυτό που μόλις πήρα.

Ίσως .. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, xlm, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2017
Έλα,ψιλορεφαρες καλα εισαι
16 Δεκεμβρίου, 2017
Τώρα που ανέφερες τα λακάκια στα κωλομέρια τα θυμήθηκα....Γερο-μύστης
18 Δεκεμβρίου, 2017
Χριστουγεννιάτικη φόλα . Έχω ανεβάσει κριτική που δεν έχει ανεβεί ακόμα . Εντελώς αντί επαγγελματική . Πίπα με προφυλακτικό και όταν της είπα μου λέει δεν κάνει άνευ προφυλακτικού . Για όνομα του θεού .200 Ευρώ για να μας τον πάρει πίπα με κάποτα!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3