Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με αφορμή την κριτική του συναδέλφου azazel θα πω 2 λόγια για την εμπειρία με την εν λόγω κυρία.
Συννάντηση αρχές του έτους αν θυμάμαι καλά όταν είχε κατέβει στην Αθήνα (και καλα για δουλειές). Η επικοινωνία ήταν εύκολη να λέμε την αλήθεια αλλα μέχρι εκεί. Ήρθε στο ραντεβού απεριποίητη και χωρίς καμία όρεξη που φάνηκε απο την αρχή. Βγαίνει απο το μπάνιο και κάθεται στην καρέκλα ανάβει τσιγάρο και αρχίζει το μπλά μπλα. Εγώ μια να χώνομαι απο δεξιά μια απο αριστερά μια κάθετες απο το κέντρο προς την μεγάλη περιοχή, αυτή τίποτα στην κοσμάρα της. Λέω ρε πούστη μου σε αναίσθητη έπεσα. Μη μακρυγορώ με τα πολλά τον παίρνει στο στόμα και αρχίζει μια πίπα κάτω του μετρίου. Λέω πάμε παρακάτω την βάζω στα 4 παω αργά πάω γρήγορα μια και το αυτό. Αναρωτιόμουν κομοδίνο γαμάω ή γκομενα ΛύπηΛύπη τελος πάντων έρχεται η ώρα της κατάθεσης και της λέω γύρνα και παρτα όπου θες και πετάω το λάστιχο. Ώχχχχ γιατί το έβγαλες μου λέει; Για να πάρει αέρα λέω και γω απο μέσα μου. Τις τα πετάω στην κοιλιά και πάει για ντουζ και μετά εγώ. Καθόμαστε και μιλούσαμε (μιλούσε δλδ εγω άκουγα και φόρτωναΚεφάλι σε τοίχο!) και αρχίζει το ίδιο μα ακριβώς το ίδιο παραμμύθι περιγράφει ο συνάδελφος azazel. Όπως τα λέει "βαρεθηκα να την ακουω να αποκαλει τον εαυτο της μοντελο(θεε και κυριε!!!)και οτι δουλευει με υψηλη κοινωνια και σχετικες μπουρδες Μαλακία" Αν συνέχιζε λίγο ακόμα παίζει να της είχα πει στα παπάρια μας τι είσαι (πάντως αν αυτή είναι μοντέλο εγω είμαι αστροναύτης). Με τα πολλά έκανε μπαμ απο km ότι πήγαινε να κάνει γαργάρα τον 2ο γύρο και μιας και μου την έσπασε της τον δίνω στόμα και με συνοπτικές διαδικασίες την ξαπόστειλα. Αυτό που πρέπει να παραδεχτώ είναι ότι απο την αρχή είχαμε συμφωνήσει ποσό+taxi και όταν ήρθε η ώρα της πληρωμής που έδειξε την απόδειξη της κούρσας αλλά τι να το κάνεις αν όλα ήταν μετρια προς το χειρότερα.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
"Όσο δεν ξέρεις ότι υπάρχει το bou μαθαίνεις"
Παραλλαγή του όσο ζεις μαθαίνεις

###########################
####### KEEP CALM #########
########## AND ############
####### FUCKING HARD ######
###########################

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
159
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, mixalis mixoy, travestolagnos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού