Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβαζοντας τα reviews της προηγουμενης επισκεψης της Elena, σε σχεση με τα νεωτερα, ειναι προφανες τι εχει συμβει: η κοπελλα ηρθε για μια αρπαχτη και μαλλον δεν θα ξαναρθει...

Ειναι πραγματι πολυ ομορφη στο προσωπο, σε στυλ να την στηνεις εξω απο το σχολειο της και με το που βγανει, να τραβας 2 μαλακιες σερι!!! babyface λοιπον, επιδερμιδα του 10, κωλαρακι σχετικα μικρο, αλλα τουρλα και δυο τρυπιτσες που συγκινουν καθε Γλυφαδιωτη οπως ο γραφων...

Το τσιμπουκι απαλο, οπως μου αρεσει, αλλα τα προβληματα ξεκινανε με το γαμησι... ΜΟΥΓΚΑ ρε παιδι μου!!! τιποτα!!! εστω να την ακουσω να αναπνεει, οχι βαρια, κανονικα...

Τι να κανω, της καρφωνω τον αντιχειρα στον κωλο, ξαφνικα και με φορα!!! γυρναει και τι μου λεει?? "αυτο ειναι εξτρα"!!! "ποιο μωρη??" της λεω, "το κωλοδαχτυλο??"...

Τελος παντων της λεω θελω anal. Δεν μπορω σημερα, μου λεει, εκανα χθες!!! "μια κανω μια δεν κανω" και αρχισα να σκεφτομαι οτι εχει πολυ ιδιαιτερο χιουμορ το μωρο!!! Μωρη σοβαρεψου, 100€ παραπανω θα παρεις... οχι, μου λεει!! 200 της λεω, να ακουσω ενα αχ απο εσενα και μετα ας τραβηξω μαλακια... τιποτα η γκομενα, ανενδοτη...

Ξαπλωσα κι εγω ανασκελα, εβγαλα το σκουφακι και μου πηρε μια πιπα για να χυσω να τελειωνουμε...

Να προσθεσω οτι εχει βαλει 2 βυζια σαν μπαλλονια, που δεν της ταιριαζουνε καθολου και δεν ειναι και καλη δουλεια... πιανεις πραγματικα μπαλλονια, καταλαβαινεις την πλαστικουρα...

Λαθος και του zuzana, που δεν εχει καινουριες φωτο της γκομενας, εχει τις παλιες με το εκπληκτικο βυζακι, μικρο αλλα τελειο...

Κριμα το προσωπακι... δεν μπορουσε να το εχει καμμια αλλη βιζιτα, να παντρευτω κι εγω επιτελους??

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού