Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι η δεύτερη φορά που συναντώ την κοπέλα. Η πρώτη ήταν το Νοέμβριο και είχα περάσει καλά. Όταν είδα ότι θα ξανάρθει λοιπόν δε δίστασα μιας και τελευταία αν και πήρα πιο εντυπωσιακές δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα. Μου άνοιξε την πόρτα στο παραβαρδάριο φορώντας κόκκινα εσώρουχα και πριν προλάβω να τη χαιρετήσω με άρχισε στα ρουφηχτά φιλιά. Δεν ξαναγράφω περιγραφή, ισχύει ότι είχα γράψει το Νοέμβριο. Στα του αγώνα τώρα. Φιλιά και χάδια και χαμόγελο που ούτε από γκόμενα γκαβλιάρα δεν παίρνεις. Σεξ σε όλες τις στάσεις. Πίπα καλή με φτυσίματα και περιποίηση περιοχής κόντεψα να χάσω ένα @ από εδώ και ο τίτλος " βασιλικό σέρβις" μιας και ο βασιλιάς είναι μονάρχης. Στα τέσσερα τη ζόρισα και κρατιόμουν να μη τελειώσω γιατί το θέαμα είναι όλα τα λεφτά. Ο πρώτος γύρος τελείωσε με μεγαλοπρέπεια στο στόμα και τη φάτσα της . Μετά μπάνιο μαζί . Εκεί το χαμούρεμα συνεχίστηκε και είχαμε ανύψωση του ηθικού. Ο δεύτερος γύρος ήταν πιο χαρντ και μαζεύτηκαν οι καθαρίστριες απέξω, άκουγα γέλια... Την απέτρεπα να με ρουφάει γιατί θα με μελάνιαζε. Έχυσε τουλάχιστον 3 φορές. Χάλασε τον κόσμο. Η αλήθεια είναι ότι αν υπάρχει χημεία ανεβάζω καλές στροφές. Λοιπόν για τους λάτρεις του άναλ δεν το δίνει γιατί πρόσφατα έκοψε μια αιμορροΐδα. Της αρέσει όμως και θα το ξαναρχίσει είπε στο επόμενο τουρ, άφησε όμως δάχτυλα και έτρεμε. Πολύ γκαβλιάρα γυναίκα λέμε. Δεν μου γύρεψε το δώρο στην αρχή. Της το έδωσα την ώρα που έφευγα. Κουβεντιάσαμε λίγο μετά το δεύτερο γύρο μου έκανε μασάζ για λίγο και μετά με τύλιξε με τα πόδια της και με χάιδευε. Μου θύμισε την Γκαμπριέλα ή Νταρίνα Νικίτινα που είχα πάρει το 2015 και τυλιγόταν πάνω μου σα μωρό. Να ξέρετε οι περισσότερες δεν έχουν πατρικό πρότυπο είτε τους παράτησε όταν ήταν μικρές είτε είναι αγνώστου πατρός ή ήταν κανένας μπεκρούλιακας, έτσι αν είσαι 40αρης και βάλε και τους φερθείς καλά εισπράττεις ωραία πράγματα. Λοιπόν κάθε κριτική είναι υποκειμενική. Εμένα μου άρεσε και τώρα που γράφω θέλω να ξαναπάρω. Ευχαριστώ συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 14, 2017
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
447
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AlexEasyRider, doc_lin, mixalis mixoy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού