Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, καταρχάς οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα. Όχι οτι το κορίτσι είναι άσχημο, αλλά η κούκλα (για τα δικά μου γούστα) που ποζάρει στις φωτογραφίες δεν είναι αυτή που συνάντησα. Η κοπέλα έχει πράγματι τα υπέροχα μάτια που φαίνονται στις φωτογραφίες, αλλά είναι πάρα πολύ αδύνατη. Μετράς τα πλευρά της δηλαδη. Όχι τόσο του γούστου μου (σημειωτέον μου αρέσουν οι αδυνατες γυναίκες αλλά αυτό παραήταν). Κατά τα άλλα βυζάκι καλό για το σωματότυπό της με πολύ καλύ ρογίτσα! Της ζήτησα να κάνουμε μαζί ντουσάκι και είπε ότι χρεώνεται έξτρα (για μένα ήταν η πρώτη φορά που το ντους χρεώνεται) Δε βαριέσαι της λέω κάνω μόνος μου. Μετά μου λέει special service για σένα BJ χωρίς προφυλακτικό (γιατί special αφού εννοείται ασχέτως που εγώ δεν θέλω για λόγους προφύλαξης). Αυτά τα δύο με ψιλοξενέρωσαν αλλά συνέχισα. Στο έργο τώρα, αρκετά καλή πίπα με γλύψιμο στις μπάλες και μετά αλλαγές στασούλες. Ήταν πρόθυμη αλλά χωρίς πρωτοβουλίες. Με το που τελειώνει ο πρώτος γύρος και είπα να πουμε καμιά κουβέντα διαπιστώνω ότι τα αγγλικά της ήταν χάλια. Με πολύ προσπάθεια να συνεννοηθούμε. Θέλει χαϊδάκια και αγκαλίες και είναι GFE αλλά GFE χωρίς επικοινωνία χαλάει! Κάναμε αλλους δύο γύρους μετά και μάλιστα παρόλο που ο δεύτερος έγινε όταν τελείωνε η ώρα (5 λεπτά πρίν) και συνήθως τα CT αρνούνται. Γενικά είναι γλυκειά αλλά κάποια πράγματα δεν μου κόλλησαν (χημεία?). Εξού και ο τίτλος.

Αυτά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού