Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο δυο συνευρεσεις με την Ινδιανα νομιζω οτι εχω μια καλη και εμπεριστατομενη αποψη για την Λετονη Kitty η οποια σπουδαζει στο Λονδινο και μιλαει καλυτερα Αγγλικα απο καθε αλλη που εχω συναντησει !!

Η κοπελα εχει χρωματα Ινδιανας , κοτσιδες Ινδιανας και συμπεριφορα Ινδιανας συντροφου !!

Το πως ειναι δεν χρειαζεται να σας πω γιατι εχω βαλει ενα καρο φωτο που την δειχνουν χωρις παρεμβασεις οποτε μπορειτε και μονοι σας να βγαλετε ακρη !!

Υψος στο 1,70 ξυπολιταδα , βυζος δυαρις στητος με ρογα η οποια αρπαζει φωτια αμεσως ,απο κιλα καλα και οπως μου αρεσει για να πιανουμε και λιγο μην σπασουμε και κανενα κοκκαλο !!

Φατσα Ινδιανας !!

Στην πραξη αν και 20 Νοεμβριων προς αυτο και ο Σκορπιος στο αριστερο χερι ( τι πληρωνω ρε γαμωτο και πεφτω συνεχια πανω σε Σκορπιδια )ειναι πολυ καλη με αντοχες και στο μονο που υστερει λιγακι ειναι στην Καβαλαρια Ρουστικανα γιατι δεν ξερει πως να κουνιεται οποτε εκει αναλαμβανετε εσεις να δωσετε ρυθμο !!

BJ πολλων καρατιων DEEP DEEP και με δακρυα στα ματια μετα καταποσεως καθε φορα !!!!

Ινδιανικα πραγματα με αλλα λογια !!!

Οποτε οποιος νομιζει οτι ειναι καλος Cow Boy και μπορει να τα βγαλει περα ας περασει !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού