Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την συνάντησα χτές και ήμουνα το τελευταίο ραντεβού της πρίν φύγει απο την ελλάδα.

οι φωτό αποτι μου είπε είναι απο το καλοκαίρι ακι τωρα ε'ιναι λίγο πιο γεμάτη χωρίς να έιναι πλαδαρή.

το πρόσωπο είναι το ίδιο και πολύ γλυκό. η συνενόηση με το γραφείο ήταν άψογη και την επισκέφτηκα 15 λεπτ'α πριν απο το ραντεβού μας. την πέτυχα μόλις έβγαινε απο το μπάνιο κκαι με υποδέχτηκε με πολύ χαρά φιλώντας με και έκανε σαν να με γνωρίζει χρόνια. η πίπα της είναι πολύ καλή με αποτέλεσμα να τον πάιρνει όλο στο στόμα. το μουνάκι της είναι καθαρό και μοσχοβολούσε. στο σεξ έχει πολύ καλή συμμετοχή με αποτελέσμα να τελειώνει μαζίσου ( αν βρέις το αδ΄υνατο σημείο της το οποίο κατα τύχη το βρήκα). μαζί μου τελείωσε 2 φορές και το κατάλαβα όταν τελείωνε. είναι δεκτική σε όλες τις στάσεις και δεν λέει ποτέ οχι. η καλύτερη στάση της είναι το ιεραποστολικό στο οποίο τα δίνει όλα και νομίζεις ότι έισαι με την γκόμενα σου και όχι με ct.

apo επικοινωνία τα αγκλικά της είναι πολύ καλά και μπορέις να συζητήσεις μαζί της ότι θέλεις. Στην σλοβακία έιναι δασκάλα σε παιδιά και μάλιστα όταν της είπα ότι θα ήθελα να ήμουνα μαθητής της μου απαντάει γιατί όχι και θα ήθελα να σε έίχα μαθητή μου. το καλύτερο σημείο της είναι η πίπα και το 69 το οποίο της αρέσει πολύ. Την περιμένω στην επόμενη περιοδε'ια της και θα την επισκευθώ σίγουρα

Νάσαι καλά Κίμπερλυ και σε περιμένω να ερθεις σύντομα (Φλεβάρη ή Μαρτη)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
0
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού