Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από την συνάντηση που είχα τον Δεκέμβριο με την Victoria, o Rob μου ζήτησε να του γράψω τις εντυπώσεις μου, του έγραψα λοιπόν για την απογοήτευση μου και περίπου αυτά που είχα γράψει και στην κριτική μου εδώ.

Εκτός λοιπόν από τα spam e-mail που στέλνει σωρηδόν, μου έγραψε και ένα όπου με προέτρεπε να συναντήσω την Gisele, ότι θα περάσω καλά, σε καλή τιμή, κ.λ.π…

Έτσι λοιπόν λέω δεν γαμιέται έχει και καλούτσικες κριτικές ας πάω σε κάτι light…

Φτάνω λοιπόν στο γνωστό ξενοδοχείο, χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει παιδιά ένα «πράγμα», βούβαλο να το πω, θωρηκτό να το πω…. δεν ξέρω, πάντως έμεινα κάγκελο.

Ρε πούστη Rob θα σε σκίσω λέω. Δεν ξέρω τι κατάλαβε από τα ελληνικά που είπα αλλά μου απαντά:Sorry I’m leaving, Gisele is in the bathroom.

Φεύγει το μπάζο, μπαίνω μέσα και από την γυάλινη πόρτα βλέπω το σουλούπι της, μάλλον βαφόταν.

Σε μισό λεπτό βγήκε και ήταν ωραία ντυμένη, και περιποιημένη, μαύρες ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα. Εμφανησιακά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, μια φυσιολογική 30αρα, χωρίς πλαστικές, σχετικά ψηλή, με ωραία πράσινα μάτια.

Τα είπαμε για λίγο, πολύ φιλική και χαμογελαστή, εντάξει συμπαθητική είναι.

Στο κυρίως θέμα, φιλάει πολύ ωραία, καλή σχετικά πίπα ,υγρή με γλείψιμο αρχιδιών, την άφησα εκεί να «εργάζεται κάνα 20λεπτο μέχρι που τελείωσα στο στόμα της.

Μασάζ στο διάλειμμα πριν τον δεύτερο γύρο, ο οποίος κράτησε αρκετή ώρα, είχε πολύ διάθεση, καλή συμμετοχή και δεν ξέρω αν της άρεζε αλλά με έκανε να αισθάνομαι όμορφα, δεν ένιωθα ότι κάνει αγγαρεία ούτε ότι έχει «στημένη» συμπεριφορά.

Συμπερασματικά, σίγουρα δεν την απορρίπτω αλλά δεν είναι κάτι εξαιρετικό.

Δεν έκλαψα τα λεφτά μου και δεν είναι τυχαίο που όλες οι κριτικές είναι στο ίδιο μοτίβο καθώς είναι «κορίτσι» που τιμά τα λεφτά που δίνεις, όποτε για κάποιον που δεν ψάχνει πιπίνια και του αρέσουν τέτοιου τύπου γυναίκες, είναι νομίζω καλή περίπτωση και value for money.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
260
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού