Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
.... αλλά μερικές φορές το πιπίνι σκέτο δεν σώνει τη κατάσταση.



Λοιπόν από που να αρχίσω και που να τελειώσω:



Με υποδέχτηκε με ροζ συνολάκι που άφηνε να διαγράφεται το μικροκαμωμένο κορμάκι από κάτω. Φατσούλα όπως τη βλέπετε στο πιο αδύνατο (γενικά πρέπει να είναι 45-47κιλ.), εμφανώς ταλαιπωρημένη και κακοβαμμένη ... άντε ας πούμε πρώτη εντύπωση όχι τελειώς αρνητική..



Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο και έφριξα! Τα σημάδια των μαχών που είχαν προηγηθεί εμφανή παντού. Τα σεντόνια ανακατεμένα, τα δωμάτιο μύριζε, πάω να ανοίξω το παράθυρο και το βλέπω μέσα στην υγρασία, της λέω "γιατί κορίτσι μου δεν έχεις τον κλιματισμό ανοιχτό?", "its broken" μου κάνει. Τι broken και παπαριές, πάω στο θερμοστάτη και σε 10δευτερόλεπτα δουλευε μια χαρα!!



ΟΚ, ας πάει το παλιάμπελο λέω....γδύνομαι και πάω στο ντους. Η ΙΔΙΑ απίστευτη κατάσταση, το μπάνιο γεμάτο νερά, η πετσέτα που μου έδωσα ανακάλυψα ότι ήταν υγρή και σκουπίστηκα με το χαρτί τουαλέτας .. τι να περιγράψω άλλο?



Ξεκινάει με τη πίπα, καλούτσικη με εναλλαγές χεριού - deepthroat και τέλειωμα κάπου μεταξύ γλώσσας-προσώπου-μαλλιών. Και πάνω που αρχίζω να χαλαρώνω τρώω τη χαριστική βολή: Καθιστή στο κρεββάτι και κοιτώντας με γλυκά-γλυκά και με χαμόγελο σκύβει λίγο και σκουπίζει το πρόσωπο και το στομα της στα σεντόνια στα 10 εκατοστά από μένα!!!!



ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...... λέω, πετάγομαι, κάθομαι στη πολυθρόνα, λέω 2-3 μαλακίες και τη κάνω με ελεφρά πηδηματάκια.



Ρε σε ποιανού τα χύσια ξάπλωνα τόση ώρα?!?!?!



Για να είμαι αντικειμενικός, βάζω καλούτσικους βαθμούς στην εμφάνιση, ένα 5 στο σεξ (για τη πίπα) και 5 στην επικοινωνία γιατί τα αγγλικά της δεν τη βοηθάνε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού