Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και παλιά η συνεύρεση γράφω την κριτική μήπως και ξυπνήσει το γραφείο και ξαναστείλει αυτό το υπέροχο πλάσμα με τις μοναδικές υπηρεσίες.

Η κοπέλα είναι απίστευτη, μόλις μπήκα στο δωμάτιο δεν αντίκρισα ακόμα ένα κοριτσάκι αλλά μια πραγματικά όμορφη γυναίκα. Ο πάγος έσπασε με το πρώτο φιλί και από εκείνη τη στιγμή κατάλαβα οτί έκανα τη σωστή επιλογή. Γλωσσόφιλα σα να φιλάς την κοπέλα σου. Πίπα πολύ καλή με deppthroat,facefuck και όσο σάλιο χρειάζεται. Δακτύλιασμα ελεύθερα σε όποια τρύπα θες. Σεξ σε ότι στάση θες, η κοπέλα είναι δεκτική στα πάντα με αντοχές και χωρίς μη και μη, το κολαράκι της είχε επίσης πολύ ωραία αίσθηση. Τελείωσα πανηγυρικά 2 φορές σε μια ώρα, μια στο στόμα και μια στο πρόσωπο που δεν το έχω καταφέρει με καμία άλλη γυναίκα γιατί είμαι δύσκολος παίκτης. Παιδιά η κοπέλα είναι διαμάντι και το γουστάρει τρελά δεν τραβιέται για να μην τελειώσει, τελειώνει μπροστά σου. Φερθείτε της καλά και θα σας το ανταποδώσει στο έπακρο, εγώ πρώτη φορά κατάφερα να κάνω τόσα πολλά σε πρόγραμμα μιας ώρας, αφού γύρισα σπίτι και ακόμα δεν μπορούσα να συνέλθω από τις τόσο έντονες στιγμές που ζήσαμε μαζί. Η mari θα μου γίνει επικίνδυνη συνήθεια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, djantonis666 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού