Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα ξανασυναντήσει τον Ιούλιο αλλά δεν έγραψα τίποτα, δεν ήμουν στα καλά μου εκείνη την μέρα και ήθελα να την ξαναδώ μιας και όσοι έγραψαν review είπαν τα καλύτερα.

Hotel εξίσου καλό με την προηγούμενη φορά, σε μεγάλη λεωφόρο.

Με περίμενε με λουλουδάτο μινάκι και πέδιλα. Είναι πιτσιρίκα ,κοντούλα, με όμορφο πρόσωπο και ωραίο σφιχτό γυμνασμένο σωματάκι με 3 τατουάζ, έναν σκορπιό χαμηλά στην αριστερή γάμπα, ένα πάνω από το μουνάκι της και ένα χαμηλά στην μέση πριν το θαυμάσιο κωλαράκι της.

Δεν έχω βάλει μέχρι τώρα 10αρι στο σώμα αν είχε ακόμη 10-15 πόντους θα το έπαιρνε.

Η διαφορά με την προηγούμενη φορά είναι ότι έχει βάλει σιλικόνη στο στήθος και τώρα είναι 3αρι. Οι ουλές δεν φαίνονται (είναι στην μασχάλη) και στην αφή έχει ωραία αίσθηση (δεν είναι πολύ σκληρό), αλλά κατά την άποψη μου δεν το χρειαζόταν, είναι μάλλον δυσανάλογο με το σωματάκι της.

Χαμογελαστή και ευχάριστη στην συζήτηση και πάρα πολύ ευγενική σε σημείο να σε «σκλαβώνει».

Στο service το δυνατό χαρτί της είναι η πίπα για την οποία είχε γράψει αναλυτικά και ο BABY στο προηγούμενο τουρ.

Μουνάκι πολύ όμορφο σαν παιδικό και στενό που περιποιήθηκα ανάλογα όπως και την ωραία πίσω τρυπούλα της.

Στο sex κάνει όποια στάση ζητήσεις και την κάνει καλά.

Στα μείον να γράψω ότι βάζει πολύ λιπαντικό, είναι βέβαια «στενή» αλλά νομίζω το παρακάνει, ότι και στις 2 συναντήσεις ήταν αρνητική για anal παρότι στο site γράφει Anal extra charged και δεν ξέρω γιατί η όλη συμπεριφορά της (που είναι βέβαια άψογη όπως έγραψα πιο πάνω) μου φαινόταν πολύ τυπική, επαγγελματική σαν στημένη…

Καλή είναι αλλά κατώτερη από άλλες ρουμάνες, Crystal, Βibi…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού