Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θαύμα ! Σαν να μην πέρασε μία μέρα!

Είναι πραγματικά φοβερό να βλέπεις μία γυναίκα να είναι ομορφότερη, πιο sexy και απίστευτα πιο δραστήρια από αυτό που είχες κρατήσει σαν ανάμνηση στο μυαλό σου.

Πήγα στο ίδιο ξενοδοχείο που την είχα πρωτοσυναντήσει το 2009 για να ζήσω ξανά όλη την φάση που είχα στο μυαλό μου από τότε.
Είχα κλείσει ήδη το ραντεβού και όταν άνοιξα την πόρτα και είδα την γυναικάρα μπροστά μου ένοιωσα την ερωτική διάθεση να με ψηλώνει και να με αδυνατίζει. Γυάλισε το μάτι μου.
Σαν να έβλεπα την πρώτη μου γκόμενα.

Όσο προσπαθούσα να της θυμίσω τα δύο ΣΚ που περάσαμε μαζί στο ίδιο ξενοδοχείο πριν χρόνια, με ατελείωτο σεξ και βόλτες σε στέκια που σήμερα δεν υπάρχουν πλέον, ξεκίνησε με μεγάλη ένταση την ερωτική μας συνεύρεση.
Συνοδεία αφρώδους ποτού για να ζήσω την γκλαμουριά του παρελθόντος.

Δεν χρειάζονται λεπτομέρειες. Ότι φανταστείτε μέσα είστε ...
Τα πάντα όλα με ένα υπέροχο πλάσμα. Έτσι παρασύρθηκα και τότε που έδεναν όλοι τα σκυλιά με τα προσούτο.
Ευτυχώς στην εποχή που ζούμε πλέον κατάφερα και συγκρατήθηκα μετά από 3 δυνατές ριξιές, οι 2 στο στόμα και η μία στον Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο κώλο της.
Σπάνια απόδοση για μένα πλέον αλλά πόσο επηρεάζει τελικά το μυαλό, η θύμηση και η συμπεριφορά της παρτενέρ!

Να αναφέρω ότι είναι από τις λίγες γυναίκες, επαγγελματίες και μη, που ενδιάμεσα από τα τελειώματα δεν είχα πρόβλημα αν θα πάει για μπάνιο. Δεν την άφησα!
Μοσχοβολάει το σώμα της, ο ιδρώτας της, τα υγρά της. Είναι τρέλα η γυναίκα

Ένας βαθύς αναστεναγμός μου βγήκε όταν έκλεισα την πόρτα πίσω της για την ευχάριστες, ηδονικές αλλά μικρές και λίγες τέτοιες στιγμές. Να είμαστε καλά για να τις ξαναζούμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2017
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, novas98, fouxter και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2017
ΑΞΙΟΣΚαπέλο
11 Μαρτίου, 2017
Εγραψες με τον καλυτερο τροπο αυτα που κι εγω ενιωσα με την Μαρτινα
Δεν ανακαλυπτει κανεις την Αμερικη αλλα ειναι ικανοποιηση να ξερεις υπαρχει αναλλοιωτη και σε περιμενει οπως τοτε.
Σε ζηλευω που την ξανασυναντησες.
11 Μαρτίου, 2017
Ηταν πολυ καλη πριν μια δεκαετια , αλλα το μαρουλι εχει μεινει το ιδιο Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3