Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση σε ξενοδοχειο του Βαρδαριου,μιας και ο ρωσοπροσφυγας κανει το δικο του ανακαινιση Γαμήσου
Απο την αρχη ηξερα οτι τα λεφτα ειναι πολλα,αλλα η Αριαδνη με βοηθησε στη συλλογη τους Μεγάλο χαμόγελο
Το πακετο ειχε θετικα αλλα και αρκετα αρνητικα οπου σ'αυτη την εποχη που ζουμε,οταν καποιος δινει 300ε για μια ωρα σεξ(ασχετα που εγω μπορεσα και εκλεισα 1,5 ωρα)θα επρεπε να εχει μονο θετικα!!!
Ανοιγει την πορτα(της μινι σουιτας) και ειναι πισω απο την πορτα Χμμμ; λεω απο μεσα μου,δεν ειναι δυνατων ακομα κι'αυτη να θελει να παιξουμε κρυφτο Κεφάλι σε τοίχο!
Μπαινω και ξεκιναω να βαδιζω προς το βαθος του δωματιου(σιγα τα ουα ρε παιδια)ενα κλασικο δωματιο μινι σουιτας ειναι,οχι κατι το ιδιαιτερο,εχω δει και καλυτερα..
Επαιζε μουσικη απο το ταμπλετ(ειχε ανοιχτο το Kodi)lev,μεγαλε azazel,ολοι μαθαν το kodi απο το μπου Γλώσσα Αντισθενη στειλε ακομα ενα αστερακι μονο και μονο για το kodi Ματάκι
Την ειδα οτι ηταν ''κουμπωμενη'' και εσπασα τον παγο εγω,τα Αγγλικα της ειναι παρα πολυ καλα,αλλα δεν μπορεις να τα καταλαβεις ευκολα γιατι εχει ενα θεμα με το Ρ απο κει μπορει κανεις να καταλαβει οτι εχει σχεση με Ολλανδια Έρωτας η κυρια.
Πανω στην κουβεντα μου ειπε οτι εχει καταγωγη απο Ολλανδια και Σουηδια,το χωριο απο το οποιο ειναι η μανα της ειναι διπλα απο το χωριο(100,000 κατοικοι)που εχει μαγαζι ο αδερφος μου,μου ειπε οτι θα περασει,μολις επιστρεψει Κουλ
Το προσωπο της ειναι σπασμενο,λεει οτι ειναι 30 χρονων αλλα σιγουρα εχει βγαλει αρκετα καλοκαιρια!!!
Εγω την εκανα για 38-40 χρονων,τα βυζια που εχει στις φωτογραφιες ειναι σιγουρα πριν απο αρκετα χρονια,μιας και τωρα ο νομος της βαρυτητας τα εχει νικησει(μου ειπε οτι μολις φυγει απο την Ελλαδα θα παει να βαλει σιλικονη για να κανει ανορθωση)μπορεις κανεις να δει τις ραγαδες στο πλαι Λύπη
Το σωμα της ειναι τουμπανο,κατι εικοσαχρονα θα ηθελαν να εχουν τετοιο σωμα!!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Πιπα για οσκαρ,βγαλμενη απο ταινια πορνο της Brazzers Προσκύνημα ολο μεσα,deepthroat,φτυσιμο,αρχιδογλειψιμο,γλυφοκωλι τα παντα ολα με ενταση και ακουραστη Ναι!
Το σεξ ηταν σε ολες τις στασεις,οπου ελεγε κατι επαινετικα πραγματα συνεχεια για να σε ανεβασει(εμενα με χαλουσε αυτο)και πεταγοταν σαν το ψαρι συνεχεια Χμμμ;
Σιγουρα ξερει αλλα και εχει κανει ολες τις στασεις του καμασουτρα,εχει και το αναλογο κορμι Καπέλο
Το τελειωμα ηρθε βαθεια μεσα στο λαρυγγι της,οπου τα ηπιε ολα!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Πηγε στο μπανιο,επλυνε τα δοντια της(τα οποια ειναι κατασπρα)και με ρωτησε για να κανει τσιγαρο,της ειπα οκ και με κερασε ενα ποτο,οπου ειχαμε μια μεγαλη κουβεντα πριν το δευτερο γυρο..
Σε γενικες γραμμες περασα υπεροχα,αλλα δεν θα ειναι κατι που θα το θυμαμαι για χρονια(μονο την πιπα της)αρα θα την ξαναεβλεπα αμα εβαζε την σωστη τιμη μονο!!!
Στα 100-150ε ειναι μια νορμαλ τιμη,εξαλλου κοπελια οι πελατες ερχονται για να σε γαμησουν,οχι για κοιμηθουν μαζι σου και κλεινεις μινι σουιτα με δυο ημιδιπλα κρεβατια Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.208
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, mallias20, fouxter και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2017
Καλησπέρα,
που τι βρίσκουμε την εν λόγο κοπελιά;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1