Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το επί πληρωμή σεξ στη σύγχρονη ζωή έχει ρόλο λυτρωτικό, κομβικό. Δεν είναι απλά μια πράξη, αλλά δομικό στοιχείο της ανδρικής ιδιοσυγκρασίας. Τούτου δοθέντος, λοιπόν, οφείλουμε να δεχθούμε ότι η φαντασίωση δεν εδράζεται ούτε στην επιλογή του ερωτικού παρτενέρ ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να προσλαμβάνεις , είτε με τις αισθήσεις είτε με το μυαλό, το σεξ. Επιπλέον, και για να αρθρώσουμε την θεμελιώδη αρχή της σύγχρονης αισθητικής (όπως, τουλάχιστον, αυτή γίνεται αποδεκτή στις δυτικές κοινωνίες, τα τελευταία 100, περίπου, χρόνια) , πρέπει να δεχθούμε ότι το ωραίο πάντα θα είναι παράξενο. Δεν εννοώ φυσικά ότι θα είναι παράξενο εκούσια και ψυχρά, διότι τότε δεν θα ήταν παρά ένα τέρας, που ξεπήδησε μέσα από τις ατραπούς της ζωής. Εννοώ απλώς, ότι πάντα θα ενέχει ένα στοιχείο παραδοξότητας, όχι ηθελημένης αλλά υποσυνείδητης. Και σε αυτήν την παραδοξότητα θα έγκειται και το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό που θα το καθιστά ωραίο.
Η πρωταρχική στόχευση της εταίρας, λοιπόν, είναι να αποκαταστήσει τον άνδρα στην φύση, ώστε να επαναστατήσει εναντίον της. Αυτή η επανάσταση δεν λαμβάνει χώρα ψυχρά, ως κάτι το δεδομένο, σαν να ήταν κάποιος κώδικας ή ρητορική. Λαμβάνει χώρα παρορμητικά και αφελώς, ακριβώς όπως η αμαρτία, όπως το πάθος, όπως η επιθυμία…
ΟΚ το ξέρω, το παραγάμησα με τις φιλοσοφικές μου αναζητήσεις στον πρόλογο, οπότε περνάω στο κυρίως θέμα. ΚΑΡΟΛΙΝΑ . Αν η Μαρτίνα που είχα (ξανα)συναντήσει πριν 15, περίπου, ημέρες είναι από τις λίγες γυναίκες που κατέχουν επάξια τον τίτλο του City Tour , η Καρολίνα είναι ο ορισμός του C/T. Είναι , απλά, ένα σκαλί παραπάνω απ όλες τις άλλες, είναι μια ολόκληρη κατηγορία μόνη της . Είναι 100% επαγγελματίας και , προσωπική μου άποψη, αγαπά αυτό που κάνει . Γι αυτό είναι εκεί που είναι, και μπράβο της. Είναι ακριβή; Ναι, είναι. Αξίζει τα (πολλά) χρήματα που πρέπει κάποιος να δαπανήσει για να την συναντήσει; Απόλυτα. Σίγουρα έχει μεγαλώσει (κοντεύει τα 40 κι ας λέει 29 στην σελίδα της – 29 έλεγε ότι ήταν και την πρώτη φορά που την είχα συναντήσει το 2010, τι διάολο , μόνο εγώ μεγαλώνω;), σίγουρα ο πανδαμάτωρ χρόνος έχει αρχίσει πλέον να αφήνει τα σημάδια του πάνω της (τι να σου κάνουν κι έρμοι οι πλαστικοί – γιατροί είναι όχι μάγοι), σίγουρα η υγιεινή ζωή και η γυμναστική βοηθάνε (όπως και το ότι ήταν επαγγελματίας χορεύτρια – φαίνεται άλλωστε και από τα αβυσσαλέα «ανοίγματα» των ποδιών της κατά τη διάρκεια του σεξ). Όλα αυτά όμως περνούν σε δεύτερη μοίρα, μόλις ανοίξει η πόρτα και μπεις στο δωμάτιο. Η Καρολίνα δεν θα σε αφήσει με το στόμα ανοιχτό με το κορμί της, δεν θα σε κάνει να σταυροκοπηθείς με το πρόσωπό της. Όταν όμως σε ρίξει στο κρεβάτι (μην κάνεις το λάθος να νομίσεις ότι εσύ θα την ρίξεις – αυτή θα σε ρίξει), θα απογειωθείς. Πότε θα προσγειωθείς; Άγνωστο… Για να καταλάβεις , φίλε αναγνώστη , τι εννοώ:
Σκηνή 1η : Αναπαράσταση της σκηνής του χορού της Σάλμα Χαγιέκ μπροστά στον Ταραντίνο (όσοι έχουν δει την ταινία καταλαβαίνουν, όσοι δεν την είδαν, μπείτε στο youtube και πληκτρολογήστε Shalma Hayek-From dusk till dawn, ίσως ότι πιο ερωτικό/καυλωτικό έχω δει ποτέ στον κινηματογράφο), με κατάληξη μια αφηνιασμένη ορχεοπεολειχία κι ένα εξίσου επικό τελείωμα στο στόμα της.
Σκηνή 2η : Λυσσασμένο σεξ στα όρθια, μπροστά στον καθρέφτη, με το ένα πόδι της στο πάτωμα, το άλλο σε ορθή γωνία πάνω στο κομοδίνο και τα χέρια της στον τοίχο. Στο τελείωμα το έμφραγμα μου χτύπησε την πόρτα και το εγκεφαλικό με πέρασε ξυστά…
Σκηνή 3η : Ξαπλωμένος στο κρεβάτι, ανάσκελα, και αυτή με ένα αβυσσαλέο σπαγγάτο κάθεται επάνω μου σε στάση reverse cowgirl, και βάζει το πέος μου μέσα της, από πίσω, ενώ από μπροστά βάζει μέσα της έναν δονητή… Κατόπιν αρχίζει και κοπανιέται σαν ινδιάνος σαμάνος σε ιεροτελεστία, μέχρι που την παρακαλάω, κυριολεκτικά, να σταματήσει, γιατί έχω τελειώσει και δεν αντέχω άλλο…
Σκηνή 4η : Ειλικρινά δεν θυμάμαι τι και πως ακριβώς έγινε …
Μια συμβουλή προς επίδοξους επισκέπτες της. Μην πάς πιστεύοντας ότι θα την γαμήσεις. Αυτή θα σε γαμήσει. Δεν εννοώ φυσικά strapon και διάφορα τέτοια (αν το γουστάρεις βεβαίως, θα σε ικανοποιήσει και σε αυτό), αλλά σίγουρα θα σε ψυχολογήσει για να καταλάβει τι και πως σου αρέσει (αν σε βλέπει για πρώτη φορά), και να είσαι σίγουρος πως θα σου το δώσει. Θέλεις αγκαλίτσες και φιλάκια; Θα τα έχεις. Θέλεις να νομίζεις ότι πηδάς μια πορνοστάρ; Θα σε κάνει να πιστέψεις ότι είσαι ο Peter North. Θέλεις extreme καταστάσεις; Κοίτα να έχεις γερή καρδιά, γιατί αλλιώς δεν την βγάζεις καθαρή αν το παιχνίδι πάρει άγρια τροπή. Άλλωστε η Καρολίνα δεν κωλώνει πουθενά…
Κλείνοντας θα πω μόνο τούτο. Η Καρολίνα είναι από τις γυναίκες που πρέπει οπωσδήποτε να έχεις μια εμπειρία μαζί τους. Είναι κουκλάρα; Όχι. Είναι σωματάρα; Όχι. Τότε γιατί να δώσεις τόσα χρήματα για 1-2 ώρες μαζί της; Γιατί , όταν κρεμάσεις την φανέλα, το πήδημα μαζί της θα είναι ένα από τα ελάχιστα πηδήματα που θα θυμάσαι. Γιατί – και για να γυρίσουμε και σ’ αυτό που είπα στον πρόλογο – το ωραίο πρέπει πάντα να είναι παράξενο. Το συνηθισμένο , άλλωστε, το προσφέρουν όλες.
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
ΥΓ. Στις 18 του μήνα θα είναι , ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΗΜΕΡΑ, στην Θεσσαλονίκη. Δεν θα σας πω τρέξτε να προλάβετε. Μεγάλα παιδιά είστε…
ΥΓ 2. Μέσα σε 15 ημέρες πήρα, διαδοχικά, Μαρτίνα και Καρολίνα. Για τον επόμενο μήνα έκλεισα ως άντρας , και υπόσχομαι ότι θα κάτσω φρόνιμα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2017
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2017
Άψογος, τι άλλο να θέλεις μετά από τέτοιο ξεζούμισμα, μόνο ανασυγκρότηση....
11 Φεβρουαρίου, 2017
Ολα καλά !!!
Αλλά για τις 18 επειδή προφανώς δε κλείσει Μπούτι μην έχετε αυξημένες προσδοκίες.
Τα χρήματα είναι πολλά για τέτοιο ρίσκο
F
FILOXENOUMENOS
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχεις άδικο σ' αυτό...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3