Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κλείνω ραντεβού αρκετες μερες πριν για ντουο με Jessy. Το πρωί της ιδιας ημερας, επικοινωνόντας για να επιβεβαιώσω μαθαίνω ότι ντούο δεν παίζει και μπορώ να δω την μία από τις δύο. Πρώτο τεράστι φάουλ γιατί θα μπορούσαν να μου το έχουν πει μέρες πριν εφόσον το πρόβλημα προϋπήρχε της άφιξης στην Αθήνα όπως έμαθα. Μετά κάνω το τεράστιο λάθος να επιλέξω Luna. Φτάνω, όλα καλά, κουβεντούλα για κοινούς γνωστούς κλπ, για την Ολλανδία, ντυμένη sexy, ωραία καυλοφατσα, μια χαρά. Ντους, αρχίζει μια καλή πίπα με διάθεση, την αρχίζω κι εγώ, γίνεται μούσκεμα, με ξαναπιάνει και ξαφνικα...'Sorry αλλα θα πρέπει να φύγεις. Δεν είμαι καλά, ξενύχτησα και χτες'!!!!!!!!!!!!!! Με το καυλί στο χέρι! Τι λες μωρή μαλάκω? Ωραία και όμορφα μιλάω με την Jolie, μου λέει δεν συμβαίνει κάτι με σένα, αν θες να δεις την Jessy. Τις λέω No thanks, για να μην νομίζουν ότι λόγω καυλας συγχωρούνται όλα. Τόσα χρόνια με το Call us δεν είχα ποτέ πρόβλημα, αλλα υπάρχουν και όρια



Αν δεν ένιωθε καλά ας μ ενημέρωναν, ας μην άρχιζε, αν κάτι την ενόχλησε ας το λεγε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Οποιος θέλει να ρισκάρει να την πετύχει σε άσχημη κατάσταση και να χάσει χρόνο και να χαλάσει διάθεση ας πάει. Οι υπόλοιποι καλό θα είναι να ακυρώσουν και να δοκιμάσουν κάτι σε πιο επαγγελματικό.



Εν κατακλείδι, ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ μωρή σκρόφα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2009
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
375
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού