Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις γύρισα από συνάντηση με την Angelika! Προτού γράψω την εμπειρία μου, πρέπει να αναφέρω ότι στα τελευταία 2 χρόνια που είμαι χωρισμένος έχω συναντηθεί με 300+ call girls! Πιο όμορφη και ερωτική κοπέλα από την συγκεκριμένη δεν έχω συναντήσει ξανά! Πρόκειται για ένα πραγματικό μοντέλο! Απίστευτα όμορφο σώμα, σφιχτό, γυμνασμένο και απαλό! Στήθος σιλικονάτο μεν, αλλά τόσο καλοφτιαγμένο που θα μπορούσες να το περάσεις και για αληθινό! Ξανθιά, πράσινα μάτια, πολύ ωραίο πρόσωπο και χείλη σαρκώδη! Σε υποδέχεται με ψηλοτάκουνα και sexy εσώρουχα και πιστέψτε με το θέαμα είναι άκρως εντυπωσιακό και αισθησιακό! Στα του σεξ τώρα, η συμμετοχή της κρίνεται παραπάνω από ικανοποιητική, προσφέρει καταπληκτική πίπα, είναι τρομερά sexy και γουστάρει αυτό που κάνει! Το εισπράτεις κάθε στιγμή που είσαι μαζί της! Καλύτερη στάση της είναι στα τέσσερα όπου μπορείς να θαυμάσεις τον υπέροχο κώλο της! Η κοπέλα είναι πρόθυμη να σε ικανοποιήσει, πολύ γλυκια και περιποιητική μαζί σου! Δεν γνωρίζει καλά Αγγλικά, αλλά μπορεί και συνεννοείται σε όσα χρειάζονται για την περίσταση! Έτσι και αλλιώς δεν πάω να ακούσω διάλεξη, αλλά να περάσω καλά με μια πανέμορφη γυναίκα! Συμπερασματικά, πρόκειται για το καλύτερο call girl που έχω βρεθεί ποτέ, με τον πιο ικανοποιητικό συνδυασμό ομορφιάς, sexy εμφάνισης και συμπεριφοράς! Αν το σύστημα μου επέτρεπε, η βαθμολογία μου θα ήταν κατά πολύ μεγαλύτερη! Συστήνω ανεπιφύλακτα την Angelika και εννοείται ότι θα την συναντήσω ξανά! Δεν είμαι για να χάνω τέτοια sexy και όμορφη γυναίκα σαν αυτήν!!!! Πραγματική απόλαυση... ΜατάκιΠροσκύνημαΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Robomangr
Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού