Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συνεννοηση ευκολη με το γραφειο τους ρωταω αν η κοπελα δινει γλωσσοφιλα και μου λενε ναι.
Συναντηση στο γνωστο hotel του βαρδαριου. 15 λεπτα καθυστερηση γιατι η κοπελα δεν ηταν ετοιμη.
Παω στο δωματιο και μπαινω μεσα με ανυπομονησια και μεγαλες καυλες (και τα δυο παραγοντες για λαθος αποφασεις).
Ομορφο προσωπο και μολις βγινω απο το ντουζακι ανακαλυπτω πως εχει και ομορφο σωματακι, και τα ωραια τελειωσαν εκει.
Παω κονταα τη και ζηταω με φόρα γλωσσοφιλα . Ανταυτου παίρνω υποψια γλωσσας και αερα. Πρωτη ηττα και λαθος το οτι εμεινα.
Λεω δε γαμεις γλυψε το μωρο να αρχισει να ζεσταινεται, τρωω πικρα γιατι το μουνι της ηταν αξυριστο παρολα αυτα μαχητης και βαζω ολη την τεχνη μου αλλα η κοπελα ειναι σαν μαρμαρωμενη. Καποια στιγμη μου λεει not inside only here και μου δειχνει την κλειτοριδα της και την περιοοχη πανω απο την κλειτοριδα της. Εκει τη ρωταω have you ever come in your life? και μου απανταει No never. Α καλα λέω αυτη εκτος απο βλαμενη ειναι και μαρμαρωμενος βασιλιας. Της λεω blowjob και παει να μυ βαλει καποτα. No condom της λεω και βγαζει μωρομαντηλα. Με τα μωρομαντηλα στο χερι και αφου πρωτα ξοδεψε το μισο πακετο καθαριζοντα τον πουτσο μου αρχιζει πιπα με μια φατσα λες και τρωει σκατα. Της λεω you dont like blowjob? Απαντηση i dont like when there is much precum, αρχιζω τα παιρνω και της το δειχνω. Καμια διαφορα στην πιπα, μιας και πιαπα εκανε στο ενδιαμεσο της απολυμανσης του πουτσου μοου. Ο διαλογος γινεται ενδιαφερρον καπου εκει και μου λεει
- dont come in my mouth
- where do you wan me to oome, can i come in yu face or body or even yur hand?
- you can come inside condom (δεν φορουσ καποτα) Χμμμ; Χμμμ;
εχω γινει τουρκος και της λεω παω να τραβηξω μαλακια στο wc και ερχομαι να σε γαμισω και ερχεται το επικο yu have nly 13 minutes, no time for sex. Τη βαζω στα τεσσερα και με κραταει με τα ποδια της για να μην την γαμαω. Λεω απο μεσα μου χυσε γιατι θα κανεις φονο.
Μπαινω για ντουζ και βγαινοντας με αρχιζει και στον προλογο οτι εγω δεν ειμαι η γκομενα σου ή η γυναικα σου "i provice service". Λεω εισαι μαλακας που εκατσες, φυγε γιατι θα μας γραψουν οι εφημεριδες, θα παιζουν οι ειδησεις
το ονομα σου ολη νυχτα.
Χτυπαω την πορτα απο πισω μου και λεω φιλε αυτη ηταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ.
Σε μπουρδελο να πηγαινα καλυτερα θα γαμουσα. City tour γι τον πουτσο. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trikimia, Annapurna, gauguin και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2016
Κarelis69 απορώ γιατί δεν έφυγες όταν είδες ότι δεν σου έδινε dfk!Η γκόμενά ήταν σκέτη απάτη!
28 Οκτωβρίου, 2016
Αφού το κοζάρισες από μακρυά το πακέτο, γιατί έκατσες;;;
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
28 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και γω ακόμα αναρωτιέμαι γιατι έκατσα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3