Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρότι, όπως έχω ήδη τονίσει κατ' επανάληψη, αποφεύγω τα C/T, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων (βλ Martina, julia 69 και 1-2 ακόμη), καθόσον έχω φάει φόλες επικών διαστάσεων, εντούτοις οι φωτογραφίες της δεσποινίδος με υποχρέωσαν να σηκώσω το ρημαδοτηλέφωνο και να κλείσω ραντεβού μαζί της. Να αναφέρω ότι το ραντεβού κλείστηκε ήδη από τις 19/10 για το βράδυ της 23ης, καθώς ήμουν σίγουρος πως όλοι οι Τάτταροι θα έπεφταν πάνω της όπως λιοντάρια στους Χριστιανούς, στις αρένες της Ρώμης, κοινώς δεν θα έμενε ούτε κόκκαλο... Μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι του σπιτιού είχα μέσα μου μια ανησυχία, και μια γωνιά του μυαλού μου ήδη έκλαιγε τα 250 ευρώ που ήμουν έτοιμος να καταθέσω στα χέρια της κορασίδος , ως αντάλλαγμα μιας ώρας ηδονής, όχι τόσο για το ποσό αυτό καθαυτό, αλλά για την επερχόμενη μούφα που (φοβόμουν ότι) θα αντίκρυζα με το άνοιγμα της πόρτας.
Το κουδούνι όμως χτύπησε ακριβώς στην προκαθορισμένη ώρα, και μόλις η πόρτα άνοιξε, κάθε αμφιβολία εξανεμίστηκε. Ένα πανέμορφο μωρό (εκτίμησή μου ότι οι φωτο την αδικούν)μπήκε μέσα στο σπίτι. Μέχρι και ο σκύλος μου (ένας Σιβηρικός ποιμενικός βάρους 50 κιλών), που στέκεται επιφυλακτικός μπροστά σε κάθε νέα παρουσία, υποκλίθηκε μπροστά της, και σιωπηλός κουλουριάστηκε στα πόδια μου.
Στα του σεξ δεν πρόκειται να κάνω εμπεριστατωμένη ανάλυση, καθώς είναι και θέμα χημείας μεταξύ πελάτου-εταίρας, και οι απόψεις μπορεί να απέχουν παρασάγκας η μία από την άλλη. Πάντως ότι διαφημίζει το κάνει - και το κάνει πολύ καλά.
Εν κατακλείδι , μπορώ να ότι ήταν μια άκρως επιτυχημένη συνάντηση, με μια πανέμορφη κοπέλα, που σε πολύ μεγάλο βαθμό ανταποκρίνεται στα υψηλά σεξουαλικά στάνταρ που όλοι μας έχουμε θέσει σε αυτό το site.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, delipas και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2016
Καλοριζικος στις κριτικες κυριε Αιδοιολειχε Καπέλο
Και απ'οτι βλεπω με ωραιο Ατι εκανες την αρχη
Ευγε συναδελφε
23 Οκτωβρίου, 2016
Ευχαριστούμε για την κριτική.
Το στήθος είναι φυσικό;
24 Οκτωβρίου, 2016
из России с любовью
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
24 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από Λευκορωσία με αγάπη...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
24 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καθαρόαιμο φίλε....
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
26 Οκτωβρίου, 2016
Στο γλυφομούνι είχαμε καλή ανταπόκριση;
26 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με πήραν τα ζουμιά από τα μούτρα....
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
27 Οκτωβρίου, 2016
Με συγχωρείς που επανάρχομαι στην ίδια ερώτηση.
Το στήθος είναι φυσικό ή όχι;

Εσύ λες "καθαρόαιμο", δηλαδή μεταφράζω φυσικό στήθος, ενώ ο φίλος παραπάνω αναφέρεται σε "πλαστικά βυζιά".
Τί από τα δύο ισχύει;

Ευχαριστώ.
28 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι αδερφέ , το καθαρόαιμο δεν πήγαινε στο στήθος αλλά στοο άτι... Το στήθος φτιαγμένο αλλά πολύ καλή δουλειά
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9