Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ειχα καμια διαθεση να συναντησω τη συγκεκριμενη κοπελα, αλλα μετα απο ενα μυνημα απο ενα παικτη που ρωτουσε γ'αυτη στο νημα με της τουριστριες του απαντησα λανθασμενα οτι ειναι η Shira του EOG, με διορθωσαν γρηγορα και ο Μαλιας αρχικα και ο Γιορκι στη συνεχεια, μεγαλη παικτες και η δυο και σιγουρα δεν μπορουσα να τους αμφισβητησω. Εμενα ομως μου μπηκε το μικροβιο της περιεργιας και για να φυγει ηθελε 160 γιουρια Εμμμμ Ετσι στελνω μυνημα κανονιζω ραντεβου και απογευματακι φτανω στο γνωστο χοτελι περιοχης Βαρδαριου. Η κοπελα με υποδεχτηκε με ενα κοκκινο κολλητο μινι φορεμα, πολυ χαμογελο και ναζι, ειναι πετιτ κατω απο 1,60, προσωπακι καλο, δεν το λες και ασχημο, (εδω να πω οτι η φωτο που εχει εδω για μενα ειναι ακριβης, αυτες που εχει στο ΕΝ καμια σχεση σχετικα με το προσωπο). Βγαινω απο το ντους και η κοπελα ειναι ακομη με το φορεμα, πλησιαζω και της το βγαζω πεφτουν καποια φιλακια κια χαδακια, δεν δινει γλωσσα στο φιλι κανει πολλα ναζακια ομως. Εχει πολυ ωραιο σωμα σφιχτο, φοβερο κωλαρακι και μπουταρες, και πιρσινγκ στον αφαλο, απο βυζι δεν υπαρχει στη κυριολεξια, ασσος με μικρη ρωγα που ομως μολις ασχοληθεις λιγο μεγαλωνη και γινεται καγκελο ετσι σωζει λιγο τη κατασταση. Ο αγωνας ειχε δυο γυρους καλη συμμετοχη δικη της εχει καλα κουνηματα καθολη τη διαρκεια, ιδιως οταν την ειχα ξαπλωμενη μπρουμητα καποια στιγμη εμεινα ακινητος και δουλευε μονη της. Απο πιπα σχετικα αδιαφορη με χερακι, δεν τη ζορισα κιολας για κατι παραπανω ειδα οτι δεν το εχει κ'ετσι την αφησα να κανει τα δικα της. Δεν μπορω να πω οτι περασα ασχημα προσωπικα μου εβγαλε καυλα, ειναι και ματζιβελο και την κανεις οτι θελεις Ματάκι αλλα οχι και κατι το ιδιαιτερο και γ'αυτο στο αν θα την ξανασυναντουσα εβαλα οχι. ΥΓ στο ημιχρονο καναμε λιγη κουβεντουλα οσο μου επιτρεπουν τα φτωχα αγγλικα μου και χωρις να τη ρωτησω μου ειπε ποτε ακριβως εχει ξαναρθει στη πολη μας με πιο γραφειο αν θα ξαναρθει κτλ σαν να απαντουσε στα μυνηματα και στις κριτικες που εχει. Αυτα απο μενα συναθλητες και καλα βολια σε ολους. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
453
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, sithlord και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2016
160 ευρουλάκια για το μικρόβιο της περιέργιας;;;;;;;
Δεν έπαιρνες ένα Ντεπόν με 2 ευρώ να κάνεις και οικονομία;;;;;
Πολύ άπλα σε βρίσκω ρε φίλε.......
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1