Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Φοβερή στραπάτσα στην πόλη!
Από τοίχο σε τοίχο χτυπάω.

Μετά την παγωμένη Αλεξάνδρα στο παγόβουνο Αλέξια.

Ήταν η μόνη που απάντησε στα SmS γιατί μάλλον εκείνη την ώρα είχαν κίνηση τα "μαγαζιά τους" ή ήταν "tea time".
Δυστυχώς η Julet απάντησε μετά από 1 ώρα αλλά είχα φύγει εκτός πόλης Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Τέλος πάντων πάω στο ξενοδοχείο περιοχής Βαρδαρίου όπου διαμένει η Αλέξια και ανοίγει η πόρτα με αυτήν κρυμμένη από πίσω. Χμμμ;
Απορώ πως χώρεσε πίσω από την πόρτα αλλά μάλλον μπήκε στην ντουλάπα που είναι πίσω από αυτήν.

Μπαίνω στον στενό διάδρομο του δωματίου και γυρνάω να δω την 1η εικόνα.

Το κορμί έχει τεράστια επένδυση πάνω του!!!

Τέτοια μπούτια, κοιλιά, κολάαααρα πλατφόρμα είχα να δω γυμνά από την φάση με την Αλίσια (GDE).
Και το ύψος, οι πλάτες, τα σκληρά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Μου πέρασε κάτι περίεργο από το μυαλό σε μία φάση αλλά διέκρινα το θηλυκό στο βάθος.

Ο στενός διάδρομος για την έξοδο είχε κλείσει από το μέγεθος της κοπέλας που είναι και αμίλητη και αυστηρή.

Περίμενα λίγο να περάσει προς τα μέσα και σταδιακά άρχισα να κερδίζω εγώ τον χώρο προς την έξοδο ενώ είχε ξαπλώσει στο κρεβάτι με τα ποδάρια ανοιχτά.

Της είπα στα Αγγλικά ότι περίμενα άλλη κοπέλα να δω. Μάλλον παρεξήγησα και χαιρέτησα.

Η κοπέλα είναι για πολύ βαρέως τύπου μερακλήδες και ίσως να ρίχνει και δυνατές σφαλιάρες.

Παρατηρώντας τον χώρο είδα πολύ τακτοποιημένα τα πάντα και πλήθος αποστειρωτικών, μαντηλάκια διάφορα, πετσέτες καθαρές στην σειρά. Χειρουργείο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, YourLover, Jim25jim και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2016
θα της ανοιξε η όρεξη μάλλον και ειπε να τιμήσει τα τρίγωνα Πανοράματος, τις μπουγάτσες και τις τουλούμπες. Μεγάλο χαμόγελο
22 Σεπτεμβρίου, 2016
Καλά έκανες και εφυγες
23 Σεπτεμβρίου, 2016
40 και χρόνια μπουγάτσες τρώω κάθε πρωί, τουλούμπες και τρίγωνα κάθε ΣΚ
Τέτοιο μπετό δεν έχω πάνω μου.

Μπα έπεσε στο καζάνι του Οβελιξ και το αγριογούρουνο πάει σύννεφο.
Λες γι' αυτό να μην έχει αγριογούρουνα στην Σιβηρία;

Ξέχασα να γράψω ότι μου ζήτησε συγγνώμη που δεν μου απάντησε γρήγορα για το νούμερο δωματίου γιατί ήταν στην πισίνα. Αμέσως κατάλαβα που οφειλόταν το τσουνάμι που είχε ρίξει πριν λίγο στους δρόμους όταν περίμενα έξω από το ξενοδοχείο.
Γάμησέ τα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3