Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να εξηγηθω κατ´αρχας για τις φωτογραφιες γιατι αν παει κανεις μπορει και να κραξει που τις χαρακτηριζω ακριβεις και εξηγω...ειναι ακριβεις ως προς τις αναλογιες και τον σωματοτυπο αλλα επεξεργασμενες στο προσωπο.
Εμενα βεβαια με φτιαχνουν τοσο τα φτιαγμενα χειλη ,τα μεγαλα ματια οι ψευτικες βλεφαριδες οσο και τα μεγαλα ψευτικα οχι πολυ σφιχτα βυζια που να εχουν κανει ¨καψες¨ ειδικα οταν συνοδευονται απο στεγνο μοντελε κορμι με ισιο ποδι και στρογγυλο κωλο τοτε μου σηκωνεται απο την πορτα ...
Αυτο επαθα και με τη Λορα για αυτο και οτι ακολουθησε στο κρεβατι οσο και να το περιγραψω θα περιεχει υπερβολη αφου ενιωθα να γαμαω την Madison Ivy που την εχω και απωθημενο...
Πρεπει ομως να ανφερθω στην πιπα της που ειναι οπως ακριβως πρεπει με σαλιο χωρις υπερβολες,με dt χωρις μουγκρητα και μυξες και με οσες πρεπει εναλλαγες ρυθμου και στυλ χρειαζεται .
Πεντακαθαρη και μοσχομυριστη ,ευχαριστη στην παρεα αν και δυσκολη στην επικοινωνια της με τρομερη διαθεση για σεξ και εναλλαγες στασεων με στοχο να το ευχαριστηθει και εκεινη οσο και εγω.
Μετα απο πολυ καιρο μια τιμια προταση που συνδιαζει κορμι και service συστηνεται ανεπιφυλακτα αν και ξερω πως κινδυνευω να μην ξαναβρω ανοιχτο ραντεβου μετα απο αυτη την κριτικη ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, THV, WRAIOS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού