Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με την Ευγενία συναντηθήκαμε στην Αθήνα οπού βρέθηκα για επαγγελματικούς λόγους και μετά από μια κουραστική μέρα σκέφτηκα να βρω ένα γκομενάκι να με χαλαρώσει. Με δύο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο οποίο μετά από κάποιος κριτικές που διάβασα πήγα κάπως κουμπωμένος! Το δωμάτιο όχι τίποτα το ιδιαίτερο, κλασικούρες, από εμφάνιση πρέπει να πω πως φέρνει με την κοπέλα στις φωτογραφίες αλλά έχει πέσει καλό χέρι photoshop, στο πρόσωπο είναι καλούτσικη(μια συνηθισμένη τύπισσα) αλλά δεν μοιάζει τόσο με τις φώτο, αν δεν ήμουν σουπερ γκαυλομένος θα ήταν είχα κάνει μάλλον, γενικά στο σώμα έχει κάποια κιλά παραπάνω ειδικά μπούτια και κοιλία! Είναι ομιλητική με αίσθηση του χιούμορ, μέχρι που ξεκίνησε την δουλειά, στο στοματικό θα μπορούσε πολύ καλύτερα, μετά από κάποια λεπτά σκυλοβαρέθηκα και την πείρα στα όρθια μπροστά σε ένα καθρέπτη για κάνα 10 λεπτο, ίδρωσε πιστεύω σε εκείνη την φάση και ξαφνικά την είδε πορνοστάρ γυρνάει μόνη και έρχεται από μπροστά πιάνει τον πούτσο μου τον βάζει στο μουνί της και αρχίζουμε κάτι γλωσσό-φιλα όπου και με τελείωσε με το όλο παίξιμο που δημιούργησε στο τσακ μπαμ. Στον δεύτερο αφού μιλούσε ασταμάτητα κάποια στιγμή απλά της όρμισα και αρχίσαμε ένα καλό γαμισάκι με αρκετές εναλλαγές στάσεων και τελείωμα στο στόμα της κοιτώντας της μέσα στα μάτια, ωραίο θέαμα! Σαν τελικό συμπέρασμα τα 200 ευρώ που ζητάει είναι πολλά, δεν βλέπεις την μουνάρα στις φωτογραφίες και οι υπηρεσίες τις κυμαίνονται κοντά στο εξαράκι. Αν δεν ρίξει σχεδόν στα μισά το κόστος δεν νομίζω πως θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
SaintOVA
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 VasilisK85, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού