Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε πρόκειται να πραγματοποιήσω ιδιαίτερα μακροσκελή σχόλια με λεπτομερείς περιγραφές. Νομίζω πως ο τίτλος τα λέει όλα!

Το εν λόγω πακέτο υπηρεσιών θεωρώ πως συγκεντρώνει τη μέγιστη απόδοσης ποιότητας προσφερόμενων υπηρεσιών και τιμής που μπορεί να επιτευχθεί στην αγορά των ct.

Οι υπηρεσίες που προσφέρει η κοπέλα, η διάθεση με την οποία τις προσφέρει, η επικοινωνία τόσο μαζί της όσο και με το πρακτορείο αξιολογούνται εξαιρετικά καλές στο σύνολό τους. Η δε τιμή συγκριτικά και με τις ανταγωνίστριες της, θεωρείται ιδιαιτέρως ελκυστική.

Σκεφτείτε πως για μια ώρα καταθέτεις 270€ συμπεριλαμβανομένου και του A-Level ή οποιουδήποτε άλλου extra τραβάει η όρεξή σου. Νομίζω πως η επιλογή της μίας ώρας αποτελεί σοφή κίνηση.

Τώρα από επιδόσεις, πίπα διαρκείας αλλά όχι ιδιαίτερα βαθιά, φατσούλα σκανδαλιάρική, σωματάκι αδυνατούλι και μικροκαμωμένο, κωλαράκι να το πιείς στο ποτήρι το οποίο προσφέρεται για πάσα χρήση ανεξαρτήτως μεγέθους, διάθεση για sex μεγάλη, αντίληψη και επικοινωνία αστραπιαία και ευχάριστη. Σε γενικές γραμμές η δεσποινίς καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για να σε ικανοποιήσει. Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν καταπίνει. Από εκεί και έπειτα εγώ δεν της βρίσκω λάθος. Φυσικά προτείνεται για GFE καταστάσεις.

Συνίσταται ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού