Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με τους προηγούμενους κριτές.

Εκείνο που επισημαίνω είναι ότι έτσι θα έπρεπε να είναι οι υπηρεσίες των ct για να αμείβονται με τα ποσά που ζητάνε. Απίστευτη επαγγελματίας. Δωμάτιο μίνι σουίτα τακτοποιημένο σε πολύ καλό ξενοδοχείο. Πετσέτες καθαρές (χαρτζηλίκωσε μάλιστα με 20 ευρώ καμαριέρα για καθαρές πετσέτες που της έφερε όσο ήμουν εκεί), προσφορά ποτού, έτοιμη και περιποιημένη όταν μπήκα, δηλαδή τα αυτονόητα που οι περισσότερες αγνοούν.

Μορφωμένη, κοσμοπολίτισσα, έξυπνη και με καλή γνώση αγγλικών.

Εμφάνιση καλύτερη από τις φωτογραφίες, 27 ετών, γυμνασμένη και ντερέκι-μούριχνε ένα κεφάλι-αλλά με σωστές αναλογίες. Στο στοματικό άψογη και στα υπόλοιπα, όπως τα περιγράφουν οι προηγούμενοι: εξαιρετική.

Αν και τελείσωσα 15 λεπτά νωρίτερα, μετά από σχετικό χαλάρωμα και κουβεντούλα 10 λεπτών σηκώθηκα για το μπάνιο ώστε να φύγω στην ώρα μου και τότε κατάλαβα τι θα πεί έξυπνη επαγγελματίας ct. Με τράβηξε ξανά στο κρεβάτι και χωρίς να ζητήσει παραπάνω αμοιβή μου είπε ότι ο επόμενος πελάτης θα έρθει σε 1 ώρα, οπότε προλάβαινε να με ευχαριστήσει άλλη μια φορά αρχίζοντας ένα αισθησιακό στοματικό. Έφυγα καταευχαριστημένος μετά από 45 λεπτά επιπλέον του χρόνου που πλήρωσα και σίγουρα με πολύ μεγαλύτερες απαιτήσεις στο μέλλον για σωστές επαγγελματίες του επιπέδου της απίστευτης Henriett.



Μετά τιμής

VARNALIS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού