Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Michel την συνάντησα στο προηγούμενο τουρ με άλλο πρακτορείο. Την είδα δύο φορές και τις δύο πέρασα πολύ καλά. Η κοπέλα είναι κοντουλα όμως έχει όμορφο προσωπάκι και πολύ όμορφο γυμνασμένο σώμα. Είχε μαυρίσει και ήταν σαν ψεύτικη. Συνεννόηση τα βασικά όμως το προσπαθεί πολύ. Όταν μπήκα ήταν καπως κουμπομενη όμως μετά το μπάνιο με περίμενε με ένα ταγκα και τουρλομενο τον πεταχτο κωλο της κοιτάζοντας τον στο καθρέφτη. Με καυλωσε η θέα και η μικρή το κατάλαβε, ήρθε με πήρε από το χέρι και με πήγε στο καθρέφτη,της αρέσει να περνει μάτι και άρχισε ένα ωραίο τσιμπούκι μέχρι που εντελώς ξαφνικά για αυτήν της τα δίνω στο στόμα, η έκπληξη της ήταν μεγάλη γιατί δεν της το ζήτησα και δεν την προειδοποίησα όμως το πήρε χαλαρά και γέλασε. Διακριτικά πήγε και τα φτυσε και μετά ήρθε και τριβοταν πάνω μου προσπαθώντας να μου πει ότι είμαι πονηρός και δεν την προειδοποίησα. Γλωσσοφιλα και πίπα μέχρι να μου σηκωθεί, την περιποιηθηκα και γω μιας και το μουνάκι της ήταν πεντακάθαρο και ευωδιαστο. Μόλις είχαμε φτιαχτεί και οι δύο την έβαλα στα τέσσερα όπου στήθηκε καλά με λυγισμενη την πλάτη τόσο όσο να μπαίνω άνετα και χωρίς να τραβιέται την άρχισα σε ένα σφυροκόπημα χωρίς τέλος. Cow και reverse cow μέχρι που έγινε τούρμπο και είχε πάρει φωτιά το μουνάκι της, ξανά στα τέσσερα και λίγο πριν τελειώσω άρχισε να τσιρίζει και να χτυπιέται. Δεν άντεξα και της τα δωσα στην πλάτη. Ντουζακι, λίγη κουβεντούλα και με χαιρέτισε με χαμόγελο. Πέρασα πολύ καλά και η μικρή μου έκανε το κλικ για να την ξαναδώ αν και δεν το συνηθίζω αλλά αυτά με τις amateur είναι λαχείο το οποίο εγώ έπιασα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 trikimia, Annapurna, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού