Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο λιγο καιρο που πειραματιστικα με ντοπια γραφεια και εφαγα δυο απιστευτες φολες Κεφάλι σε τοίχο! ειδα την αφιξη τις Nταριας, το βλεμα επεσε κατευθειαν στης βυζαρες και σαν γνησιος βυζολατρεις εκλεισα ραντεβου. Φτανοντας στο χοτελι ηρθε το μηνυμα με αριθμο δωματιου και μπαινοντας στο ασανσερ συνεχεια σκευτομουνα μη φαω παλι καμια φολα και παν στραφι τα ευροπουλα που δεν περισευουν κιολας, ευτηχως ολα πηγαν καλα πολυ καλα μπορω να πω.Μεγάλο χαμόγελο Χτυπαω πορτα και μου ανοιγει ενα πολυ ομορφο κοριτσακι 22 λεει η ιδια και 20 να μου ελεγε θα την πιστευα περι του 1,70 κορμαρα για τα δικα μου γουστα ουτε αδυνατη ουτε και με παραπανισια κιλα, κωλαρα τουρλοτη την οποια δεν δινει αν και μου φανηκε δουλεμενη, επιδερμιδα πολυ καλη σφιχτη και απαλη στην αφη πιτσιρικα γαρ,και απιστευτες βυζαρες που αγγιζουν το 4 στητες, σφιχτες, και στο υψος τους, νατουραλ οπως μου τονισε η ιδια και διαπιστωσα και μονος μου Γλώσσα Εχει ενα τατουαζ στο αριστερο της χερι απο το καρπο ως των αγκονα και πηρσινκ στη γλωσσα με το οποιο παιζει πολυ στα γλωσσοφιλα και μου αρεσε, εχει παρει και το χρωματακι της απο των ωραιο μας ηλιο οπως μου ειπε και της παει. Το προσωπακι της μοιαζει με αυτο στης φωτο στη συναντηση ηταν αβαφη και ειναι ποιο ομορφη ετσι για τα δικα μου γουστα. Στα του αγωνα τωρα η κοπελα την παραιδρωνει τη φανελα, ειναι ευγενικη δεν λεει οχι και μη σχεδον σε τιποτα και απο την ωρα που μπηκα στο δωματιο μεχρι που εφηγα ηταν με το χαμογελο, δειχνει να της αρεσει αυτο που κανει και θελει να περασει καλα και αυτη. Η συναντηση ειχε δυο ημιχρονα γεματα, πολυ καλη πιπα βαθεια οσο παει μετα απο υποδειξη ειχε περιποιηση ολης της περιοχης με πολυ ρουφηγμα στης μπαλες, δαχτυλα δεχετε, στην οπισθεν λιγο τραβηχτηκε αλλα δεχτηκε και εκει, ενα μειον ειναι οτι οταν μου επερνε πιπα μου ζητησε να μην τελειωσο στο στομα η στο προσωπο (δεν τη ρωτησα αν τα εχει ως εξτρα καλο ειναι να ενημερωθειτε πριν το ραντεβου) περασμα σκουφου και κυριος πιατο με πολυ καλη σημετοχη δικη της καλα στησιματα και κινησης να σε δεχτει οσο ποιο βαθεια της γινετε, αληθοφανης κραυγουλες και μου προσφερε και εναν αληθοφανη οργασμο που μ΄αρεσε πολυ. Σοσιαλ καλο δειχνει να ξερει αγγλικα, αφου εκανα συζητηση εγω με τα ψευτοαγγλικα που ξερω οση ξερουν θα πουν και δυο κουβεντες παραπανω. Ματάκι Δευτερος γυρος περιπου τα ιδια οταν ανεβασα στροφες εδειξε να της αρεσει και το ζητουσε. Ρεζουμε στη gfe κατασταση που κινουμε η κοπελιτσα τα αξιζει τα λευτα της περασα μια πολυ ομορφη ωρα, για ποιο σκληρες καταστασης δεν ειμαι και πολυ αρμοδιος να απαντησω. Αυτα απο μενα να ειστε καλα και να Κατσικογάμης καλυτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 03, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
453
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, BerserkGuts, topscorer και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού