Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σχεδόν ποτέ δεν έτυχε να πάω 3 φορές στην ίδια κοπέλα και μάλιστα στο ίδιο τουρ.
Μου θύμισε έντονα την θρυλική σειρά BUTTMAN όπου ο Σταγκλιάνο και ο Ρόκο έβρισκαν κάτι μουνάρες στη Βουδαπέστη και μετά από μπλά μπλα τις οδηγούσαν σε κάποιο διαμέρισμα(με την κάμερα πάντα να εστιάζει στην κωλάρα τους) όπου τις ξεκώλιαζαν.

Μιλάμε για κανονικό μοντέλο (μου έδειξε κάτι φωτογραφίες από επιδείξεις πασίγνωστης ακριβής μάρκας και έμεινα άφωνος),με πράσινα μάτια πολύ ωραίο πρόσωπο και σώμα κόλαση,όχι μοντελέ καχεκτικό αλλά με τα ιδανικά πιασίματα ιδίως στον κώλο όπου είναι θάνατος!

Εντάξει όπως γράφτηκε είναι πολύ ήσυχη,μιλάει ελάχιστα,αλλά κάνει τα πάντα αδιαμαρτύρητα χωρίς μα και μου.Βασικά την κάνεις ό,τι θέλεις και όπως θέλεις,τί στοματικό,τι σφαλιάρες,τί facefuck,όλα.

Την τελευταία φορά με υποδέχτηκε ολόγυμνη,με 20ποντα φτάνοντας περίπου στο 1.85-1.90 και μόνο με ένα στρινγκ.Τί να λέμε,σαν παιδάκι ήμουνα μπροστά στις σοκολάτες του ζαχαροπλαστείου.Δεν υπάρχει αυτό το θέαμα με την μαυρισμένη κωλάρα.

Μαζί με Τζούλιετ,Σαφίρα(εκείνη με τα πράσινα μάτια-δεν θυμάμαι άλλες ίσως υπάρχουν κι άλλες) συγκροτούν άνετα την καλύτερη 3άδα που θυμάμαι,με την Τίνα ίσως να είναι στην κορυφή.

ΥΓ οι φωτογραφίες απλά τραγικές,καμία σχέση με την πραγματικότητα.σχεδόν δείχνουν άλλη κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, sithlord, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2016
Το μόνο 10 που αγγίζει αυτή είναι τα δάχτυλα των ποδιών της, αν σκύψει...Θυμός
20 Ιουλίου, 2016
Χμμ! Να ευχηθω καλα στεφανα η μηπως υπερβαλλετε, κ. συναδελφε;
20 Ιουλίου, 2016
Ελα μουνι στον τοπο σου. Ρε οτιδηποτε καθεται να το γαμησετε του βαζετε 10; Τι ειστε σεις μωρε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3