Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβού μετα τις 01¨00.Ομολογω ότι οι φωτο της(εκτος από εκεινη την αστεια που είναι και καλα σελφι με εκαναν να παω.
Ανοιγει η πορτα και βλεπω μια κοπελα ονειρο!!! Δεν το περιμενα...πολύ ομορφο προσωπο και ψηλη.Φορουσε ένα περιεργο φορεμα όμως και αρχικα νομισα ότι ηταν γεματη.Μην τα πολυλογω μπαινω για μπανιο και βγαινω εξω.Αυτη ακομη ντυμενη!!!Μου χαμογελάει και βγαζει το φορεμα.Δευτερη ευχαριστη εκπληξη...κορμαρα!!Καθολου χοντρη με κωλαρα και φλατ κοιλια.
6Καπου εκει όμως τελειωνουν τα ωραια....παει στο μπανιο αλλα δεν ακουω τον παραμικρο ηχο νερου!!!Βγαινει εξω και καθετε αμηχανα στο κρεβατι.Προσπαθω να σπασω τον παγο με διαφορα κοπλιμεντα και αυτή γελαει και συμπεριφέρεται καλα...παιρνω θαρος λοιπον και αρχιζω τα γλωσοφιλα....τσιγαριλα!!!!και η γλωσσα στο λαρυγγι κρυμενη.....δεν γαμεις λεω...τετοιο κορμι πρεπει να το τσακισω ......σηκώνομαι ορθιος και τον βαζω στο στομα της....οκ...η γνωστη μετρια πιπα των σιτοτουριστριων ποσο περισσοτερο αυτή που είναι φανερο ότι δεν τοχει ακομη το αθλημα...την βαζω στα 4 και παω να βαλω στομα κατω....πεσιμο αυλαιας σφυριγμα ληξης αναβουν τα φωτα αγγαρείας...μυρωδια....καλα καταλαβα εγω ότι δεν ακουσα νερο...Ξενερα του θανατου...να βλεπω στα 4 αυτό το κορμι και στηση καμια...λεω δεν γινεται...την αφηνω στα 4 και παω από την άλλη μερια του κρεβατιου που βλέπεις στον καθρεφτη για να φτιαχτω με την εικονα ολοκληρομενη..κατι γινεται...αγγιζω το 90%...λεω ηρθε η ωρα..την βαζω στα 4 με το κεφαλι στο κρεβατικαι τα χερια ανοιχτα σαν σε σταυρο.....η μυρωδια εκει...πιο εντονη από πριν....νευρα...την βαζω μπροστα στον καθρεφτη πιπα πιπα πιπα....μια στηση μια τιποτε...δεν τολμουσα στην ωρα της πιπας να βαλω λιγο δαχτυλο να βγαλω εργο!!!Τελικα ενώ εχει φανερα κουραστεί και εχει χαλαρωσει την πιπα της(που ποτε δεν ηταν και σουπερ)είμαι ορθιος στο κρεβατι αυτή στα 4 πιπα να την βλεπω από τον καθρεφτη.....τελος μεσα στο στομα...παει τα φτυνει και λεει βγαινοντας εξω ΄΄εξτρα΄γελασα...
Ειχα κουραστεί και παραλληλαξενερωσει..κυριως γιατι μου αρεσε σαν εμφανιση και δεν μπορεσα να γαμησω...
Δεν είναι η πρωτη φορα που την παταω ετσι από σιτοτουριστρια άλλη φορα πρωτα θα μπαινουν αυτές στο μπανιο θα τις βλεπω να το πλενουν και μετα θα πεφτει το χρημα...ισως δεν προλαβε η κοπελα από τα ραντεβού αλλα καλοκαιρι είναι κανεις μπανιο και σε 30' παλιιδρωνεις,
Κριμα είναι η λεξη που βγηκε από το στομα μου μπαινοντας στο ασανσερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, azazel, satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2016
Απορώ γιατί δεν έφυγες!Τι περίμενες,να σε χεσει κιόλας?
13 Ιουλίου, 2016
Φίλε δεν υπάρχει πιο άκυρη κατάσταση απο το να πληρώνεις τόσα λεφτά και να μη σου σηκώνεται να γαμήσεις Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Τα ίδια παθαίνω και γω με κάποιες,σε σημείο να αναρωτιέσαι κιόλας μετά μήπως έχεις και πρόβλημα στύσης Χμμμ; μέχρι την επόμενη φορά υπομονή και περαστικά! Καπέλο
13 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
19 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το θεμα μου ηταν ότι μου αρεσε πολύ όταν εμεινε γυμνη...αυτος ο κωλος!!!!και μολις μ αρπαξαν τα ντουμάνια μου επεσε σε μηδεν χρονο!!Αλλοι δεν ενοχλούνται...εγω δεν μπορω..ένα με τις μυρωδιες και ένα με τις τριχες...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 10728
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4