Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη πριν από λίγο.. Θέλοντας πάρα πολύ να την συναντήσω την κοπέλα έχοντας διαβάσει την κριτική, με το που είδα ότι θα είναι Αθήνα, ήξερα ότι έπρεπε να την συναντήσω (Ήμουν 2 εβδομάδες Αγγλία με οικογένεια..)
Κανονίζω λοιπόν σήμερα το γραφείο εξυπηρετικότατο και φτάνω μπροστά από το ξενοδοχείο στον σταθμό του μεταξουργείου.. Παίρνω τηλέφωνο, με ενημερώνουν ότι η κοπέλα είναι έτοιμη, μου στέλνουν αριθμό δωματίου και ανεβαίνω..
Με το που ανοίγει η κοπέλα, μένω λίγο κόκκαλο καθώς είχε ένα φυσικό γήινο πρόσωπο...Φορούσε ένα σετ ροζ εσώρουχα... Στο θέμα εμφάνισης θα συμφωνήσω με τον προηγούμενο παίκτη καθώς κωλαράκι δεν έχει, αλλά τα βυζάκια, αν και σιλικονάτα, ήταν πολύ ωραία στην αφή...και το δέρμα βελούδο...
Δίνω τα λεφτά και με το που τα δίνω και πριν προλάβω να βγάλω τα πράγματα μου, έχει ξαπλώσει και με κοιτάζει με νάζι και μου κάνει να έρθω κοντά της.. Κάτι ότι εγώ είχα να σπρώξω πάνω από 2 εβδομάδες , κάτι το κορίτσι μου έβγαζε ένα απόλυτα GFE χαρακτήρα, την πιάνω και ξεκινάμε τα φιλιά... Φιλί γεμάτο με γλώσσα και να μην ξεκολλά από πάνω μου... Φτιάχτηκα και εγώ και κατεβαίνω κάτω στο πολύ όμορφο εμφανισιακά μουνάκι της, το οποίο ήταν γουλί σαν γδαρμένο κοτόπουλο, όπως μου αρέσει.. Ξεκινώ σιγά να γλύφω και καταλαβαίνω ότι το κορίτσι γουστάρει όπως την πάω.. Αποτέλεσμα.. Να μας πάρουν τηλέφωνο από το ξενοδοχείο λόγω φασαρίας!! Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο Μετά λοιπόν από το κομμάτι αυτό, κατεβαίνει και αρχίζει ένα πολύ αισθησιακό μπουμπούκι, το οποίο στην συνέχεια ανέβαινε με πολύ δυνατούς ρυθμούς και έβλεπα ότι το γούσταρε.. Θέλοντας όμως να την νιώσω, την σταματώ, μου φοράει προφυλακτικό με το στόμα, και το μονό που με χάλασε ήταν ότι έβαλε gel γιατί μου έδειξε ότι είναι πολύ παχύ για αυτήν..ΛύπηΛύπη Ίσως να ήταν το μόνο που με χάλασε από όλη την συνάντηση...
Στο κομμάτι του σεξ επιδοθήκαμε σε ένα πόλεμο από φιλιά, πολλές στάσεις, καθώς άντεχε το σφυροκόπημα και με χαρακτηριστικό σημάδι ότι όταν ήμουν κοντά στο τέλος, επειδή όπως έχω πει και σε άλλες κριτικές θέλω ένα συγκεκριμένο τρόπο, κατάφερνε και το έκανε ενώ ήμουν μέσα της..(εννοείται με το προφυλακτικό μην παρεξηγηθούμε... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο) Όταν λοιπόν ένιωσα ότι το τέλος ήταν πολύ κοντά, την έβγαλα από πάνω μου, έβγαλα την καπότα και εκείνη ενώ συνέχιζε, βγήκε μια ποσότητα που ενώ ήταν κυριολεκτικά πολύ μεγάλη, δεν κουνήθηκε καν!!! Πήγε έκανε μπάνιο, μετά έκανα και εγώ, καθώς ότι και να κάνει ένα air condition, είχα ιδρώσει πάρα πολύ... Η συνεννόηση ήταν γενικά πολύ μικρή, καθώς αγγλικά δεν ξέρει πάρα μόνο τα βασικά, αλλά καταφέραμε και αλλάξαμε 2 κουβέντες...
Τελικό συμπέρασμα.. Αν γυμνάσει λίγο κώλο και στρώσει λίγο αγγλικά πιστεύω ότι θα γίνω μόνιμος πελάτης...
Καλά γαμήσια σε όλους καθώς εγώ μετά την Τρίτη θα ξαναδώ μουνί κοντά στο τέλος του χρόνου.. Να περνάτε καλά!

Υ.Γ. Η βαθμολογία κατ' εμέ είναι:

Εμφάνιση (πρόσωπο)* 8

Εμφάνιση (σώμα)* 7,5

Γενική συμπεριφορά* 9

Επικοινωνία* 4

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 9

Σχέση απόδοσης/τιμής* 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.992
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, mallias20, azazel και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού