Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τσαγκαροδευτέρα για μένα σήμερα και μετά από μια επικοινωνία που είχαμε με το φίλο Γιόρκι Καπέλο που να πάμε,αν θα πάμε κλπ,αποφάσισα μια καταδρομική στη κοπέλα.Το πρακτορείο συνεννοήσιμο,οκ.Τους είπα ότι έχω 180 και δε μπορώ,αλλά ούτε και θέλω να δώσω παραπάνω,οπότε αφού τα βρήκαμε,ανέβηκα στη γκόμενα Σπασίκλας Χτυπάω μπαίνω μέσα και δε βλέπω καμιά να με περιμένει Μεγάλο χαμόγελο Κοιτάζοντας προς τα κάτω τότε την πήρε το μάτι μου Γλώσσα Μιλάμε 1,55 με τα χέρια στην ανάταση Μεγάλο χαμόγελο Σφιχτό νεανικό κορμί χωρίς ψεγάδια,ωραίο 2άρι στητό βυζάκι.Μου λέει δεν κάνω cim,cif,owc με αυτά τα λεφτά,μόνο απλό σεξ Λύπη Τότε να φύγω άμα είναι της λέω και το σκέφτεται...και ξεφυσάει...και λέει οκ.Εδώ που δεν έφυγα και έκατσα,ήταν που έχασα το παιχνίδι. Λύπη Αματούρι εντελώς μιλάμε,από τις φάσεις που η γκόμενα δε λέει μεν όχι σε τίποτα αλλά δεν σου βγάζει και τίποτα...γκάβλα μηδέν στο πρώτο γύρο και εκεί αρχίζω να θυμάμαι που έλεγα στο Γιόρκι μην τη πατήσω πάλι Money Mouth Τέλος πάντων λέω,εδώ που φτάσαμε ας προσπαθήσω να πάρω λίγη από την αξία των χρημάτων που έδωσα Λύπη Αρχίζω δεύτερο γύρο και με φιλάκια,γλύψιμο και αρκετή υπομονή το μικρό,κλειστού τύπου ροζουλί μουνάκι Έρωτας αρχίζει να μουσκεύει και να κολλάει η γκόμενα επάνω μου και να φιλάει με πάθος.Εντάξει,ψιλοκαλά ήταν το δεύτερο αλλά εγώ είχα σκαλώσει λίγο και με τον πούτσο σε ημιλιπόθυμη κατάσταση της έριξα ένα 10λεπτο πισωκολλητό και τέλος στο στοματάκι της.Η φάση με τα αματούρια έτσι είναι,ρίσκο.Κάποιος μπορεί να περάσει σούπερ και κάποιος χάλια.Δέχτηκε δάχτυλα παντού και δίνει και κώλο αλλά ζητάει 100 Κεφάλι σε τοίχο! Από ότι μου είπε ήρθε για αρπαχτή για λίγες μέρες και θα ξανάρθει άλλη μια φορά και τέλος.Όσοι αποφασίσετε να πάτε να ξέρετε ότι είναι και λιγομίλητη,με το τσιγκέλι της έπαιρνα λίγες κουβέντες Λύπη Αυτά τα ολίγα και πάμε γι άλλα Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Sproxe Garsia, popov και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2016
Ηρθε για αρπαχτή... και σ'άρπαξε!!!
Όταν κάτι μυρίζει από την αρχή, θα βρωμίσει στη συνέχεια!! Παίζε φεύγα παίχτη αντί για πλακωτό σε τέτοιες περιπτώσεις!!

Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1