Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εμμμμ Μετά τους διθυράμβους είπα να δοκιμάσω κι εγώ την τύχη μου. Η κορασίδα δεν είναι επαγγελματίας που να προσφέρει ολοκληρωμένο πακέτο, δλδ υποδοχή, ατμόσφαιρα, social time, κτλ. Όποιος περιμένει τέτοια καλύτερα να μην πάει. Έχει εξαιρετικό σώμα (αναλογίες), με εξαίρεση κάτι αντιαισθητικά άσπρα μπιμπίκια (μόνιμα) στο στήθος και κάποιες ραγάδες στο ισχίο που είναι εμφανείς λόγω του προχωρημένου μαυρίσματος. Πριν και μετά τη συνουσία η κορασίδα κάθεται στην πολυθρόνα και καπνίζει... Προσωπάκι baby, αθώο με όμορφα χαρακτηριστικά. Το μαλλί ανοικτό ξανθό αλλά σχετικά κοντό (όπως λέμε ημίψηλο καπέλο). Το απρόσμενο ήταν το πόσο δεκτική είναι σε ΟΛΑ. Δεν αντιδρά σε ότι κι αν κάνει κάποιος (δε μιλάω για εξωπραγματικές απαιτήσεις). Πολύ θετική η συμμετοχή της τόσο στην πίπα, που είναι ακούραστη, όσο και σε όλες τις στάσεις που δοκιμάσαμε. Χαρακτηριστικό της είναι ότι ενώ το υπόλοιπο σώμα της δεν ίδρωνε, από τους αστραγάλους και κάτω ήταν μούσκεμα... (το είδαμε κι αυτό). Στην αποχώρηση δεν έκανε το κόπο ούτε να σηκωθεί να με ξεπροβοδήσει. Ήμουν προετοιμασμένος από τους συναγωνιστές και δεν περίμενα κάτι διαφορετικό. Ωστόσο γάμησα όμορφα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
765
Πόντοι:
3.980
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, satyrus, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2016
Ωντως ιδρώνει μόνο στις πατούσες. Χμμμ; Την ζόρισα Κατσικογάμης είχε και ζέστη ποταμός. Εγώ εσταζα πάνω της ιδρώτα και αυτή τίποτα. Μάλλον οι κρέμες που βάζει για να είναι μαλακή και λεία κλείνουν τους πόρους και ο ιδρώτας μπορεί να βγεί μονο από εκεί.Δεν είναι για την ίδια ότι καλύτερο και της το είπα Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1