Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελειωνω απο τη δουλεια μεσημερι κ εχω καψες για Κατσικογάμης ανοιγω λαπτοπ στο μπου κ βλεπω φρεσκια κριτικη Γιορκι για EVA λεω καλα θα Κατσικογάμης μελετη κ αποστολη μυνηματος απαντηση οκ κ βουρ για μπανιαρισμα Μεγάλο χαμόγελο Κατεβαινω βαρδαρη κ εχω 40 λεπτα για το ραντεβου, καφεδακι στο ντελισιους απεναντι απο τα χοτελια λιγο ματι σε καποια μωρακια που περνανε κ ερχετε μυνημα με αριθμο δωματιου Ναι! Χτυπαω πορτα παιρνω ποζα ακουο τακουνια βλεπω σκια στο ματακι αλλα δεν ανοιγει Χμμμ; σε μισο λεπτο ανοιγει η κορασις χωρις γοβες (ειμαι κοντουλης περι το 1,70 κ λεω η κορασις θα Χμμμ; να μην νιωσω ασχημα στο 1,70 περιπου κ αυτη με γοβες 1,80κατι) ευγενικη Χμμμ; καλα παμε, χειραψια ανταλαγη ονοματων σταυρωτα φιλια οπως η συμπεθερες καναδυο κουβεντες μου δινει πετσετα κ γρηγορα για μπανιο μου λεει Ματάκι Εδω να περιγραψω την κοπελα ωραιο προσωπο κορμαρα για μενα πιασιματα οπως μ΄αρεσουν βυζι 3αρι φτιαγμενο οπως μου ειπε πολυ καλη δουλεια, (με ειπε οτι της το εκανε ο καλυτερος πλαστικος της Ουκρανιας πριν 10 χρονια κ πρεπει να το κανει παλι μαλλον λογο παλαιοτηταςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο) Βγαινω απτο μπανιο κ ξεκιναει ο αγωνας φιλια πολλα με γλωσσα πολυ γλωσσα κ πολυ παθος, πολυ καλη πιπα υγρη κ βαθια, καθαροτατη, περασμα σακουλα και βουρ για το κυριος πιατο πολυ καλα στυσιματα, (στο πρωτο τελειωνω γρηγορα παντα το πολυ 5 λεπτα Κεφάλι σε τοίχο! στο δευτερο ημιχρονο ειμαι καλα πιανω 15λεπτοΜεγάλο χαμόγελο)τελειωνω μεσα κ μου λεει μη σταματας δεν μπορω της λεω τελειωσα κ να τριβει το μουνακι της, τσιγαρακι κανα δυο κουβεντες με ειπε οτι θα καθισει καμια δεκαρια μερες ακομη και 10-7 εχει 8μηνο κοντρατο για Νιου Γιορκ με ειπε (μας το φαγαν το κορμι τα αμερικανακια Θυμός) Αθηνα δεν της αρεσει καθολου οποτε νοτιοι μην περιμενετε Γαμήσου Δευτερο ημιχρονο οτι και στο πρωτο κ να μη χορταινει η μανταμ κιαλο μου λεει και να τριβει το μουνακι της. Φευγοντας ετρεμαν τα ποδια μου με ξεζουμισε συστηνεται ανεπιφυλακτα κ να πατε ξεκουραστοι. Αυτα απο μενα να περνατε καλα και να Κατσικογάμης καλυτερα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
453
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 MarkosIoan, sithlord, greekfeet και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού