Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω τη κοινοτητα Μεγάλο χαμόγελο νεος εδω, παρακολουθω το σαιτ λιγο καιρο και με εχεται βοηθησει πολυ στον αγωνιστικο τομεα Ναι! Καταρχην τις ευχαριστιες μου σε ολους τους συναγωνιστες της θεσσαλονικης.Προσκύνημα Ιδιαιτερως ομως στο μεγιστο Γιορκι Καπέλο στον αρχοντα Μπλιζ Καπέλο και στο μεγαλο Μαλια Καπέλο Που με τις κριτικες και τα σχολια τους περασα καλα Κατσικογάμης Γερο-μύστης Γιαυτο ειπα να βαλω κι εγω ενα λιθαρακι στην ενημερωση των συναγωνιστων με της λιγες εμπειριες που εχω Μεγάλο χαμόγελο Λοιπον θα ξεκινησω με Τινα, μετα το ντορο που εγινε ειπα να παω και εγω με τι σειρα μου να δω την κορασιδα.Εμμμμ Η Κοπελα ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ Ναι!Ναι! με το που ανοιξε τη πορτα επαθα ζημια ΠροσκύνημαΠροσκύνημα χαι εγω χαι κ'αυτη (εδω να πω οτι δεν γνωριζω καλα την αγγλικηΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! γ'αυτο και το 4 στη βαθμολογια, η κοπελα μου φανηκε οτι γνωριζει την αγγλικη ετσι με τα βλαχοαγγλικα μου ψιλοσυνεννοηθηκαμε) και βλεπω τη κοπελα πολυ παγωμενη, μουρθε στο μυαλο ο Μαλιας λεω την κατσαμεΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Δινω δωρακι και παω για μπανιο, επιστρεφω και ξεκινα ο αγωνας ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης η κορασιδα τα εδωσε ολα γλυψιματα παντου, πιπα το κατι αλλο, τρελαθηκα μιλαμε να με φαιΝαι! τελος πρωτου γυρου κανουμε τσιγαρο λεμε καναδυο κουβεντες και βλεπω στη κοπελα μια θλιψη. Τελος τσιγαρου κ ερχετε ξαπλωνει διπλα μου κ επαναλαμβανεται οτι κ στο πρωτο γυρο τρελα γλυψιματα δαχτυλα σε ολες της τρυπες υγρα πολλα το μουνακι της, αναστεναγμοι να δειχνει οτι το γουσταρει Ναι!Ναι! της λεω να περασει τσουβαλι και βουρ το πατσα, πισωκολιτα τι ιεραποστολικα τι κουταλατα Ναι!Ναι! η κορασιδα να δειχνει οτι το γουσταρει τρελα, τελος 2ου γυρου κ η κοπελα ξανα στη θλιψη της, χαμογελα μηχανικα κτλ. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! αρχισα να νιωθω ασχημα. Απο την αλλη να μου λεει οτι στην Αθηνα ηταν 3 μερες κ εφυγε γιατι δεν ειχε δουλεια, της λεω εδω εχει? με λεει ειμαι 2 μερες εδω κατι γινεται. Συμπερασμα η κοπελα η ειναι αυτο το στυλ της η ειναι δοκτορ τζεκιλ κ μιστερ χαιντΜαλακίαΜαλακία στων αγωνα γουσταρει τρελα στο σοσιαλ ψυχωπλακομα. Αυτα απο μενα ναστε καλα και να γαματε καλυτερα. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι! ΥΓσυγνωμη για τα ορθογραφικα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
453
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, ΦΑΚΙΡΗΣ, flyingdutchman και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2016
Καλώς ήρθες στην αγέλη....
Λιγότερα icons παιχτη...κόντεψα να πάθω επιληψία...Μεγάλο χαμόγελο
21 Ιουνίου, 2016
Είναι θλιμένη γιατί μάλλον μετά το κράξιμο θα πρέπει να την ιδρώνει τη φανέλα....
21 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω και καλως σας βρηκα, θα διορθωθει
21 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις δικιο. Εμεις που πηγαμε μετα απο σενα σου χρωταμε γιατι κακα τα ψεματα η κοπελα στον αγωνα τα εδωσε ολα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4