Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυστυχώς εγώ δεν ενθουσιάστηκα όπως οι προηγούμενοι φίλοι. Σϊγουρα η κοπέλα είναι εξαιτερικά ευγενική, πρόθυμη, καθαρή και προσπαθεί να σε κάνει να νιώσεις άνετα και να περάσεις καλά. Ίσως έχω περίεργα γούστα, αλλά δεν τρελάθηκα με το πρόσωπό της, στο οποίο όμως ξεχωρίζουν με βεβαιότητα τα απίθανα μάτια της και επίσης περίμενα αρκετά καλύτερο σώμα κρίνοντας από τις φωτογραφίες. Στην πραγματικότητα, το σώμα της είναι μάλλον αδιάφορο, με εξαίρεση όμως τα οπίσθιά της τα οποία όντως ξεχωρίζουν. Τα Αγγλικά της είναι σούπερ, από διάθεση μία χαρά, αλλά στο διαταύτα, ο αγώνας ήταν μάλλον τυπικός και ίσως και αυτοματοποιημένος. Το κλασσικό πρόγραμμα με πίπα και προσπάθειες για ντιπ, παράλληλα γυράει τον κώλο να κοιτάς κατά την πίπα (είναι και από τα δυνατά της σημεία), λίγο καβάλημα, λίγο απόστολος, λίγο καμμένος, τσακ μπαμ και γεια σας. Περίμενα περισσότερα από κοπέλα που είναι σχεδόν μεγαλοκοπέλα. Δεν ξέρω, μπορεί να την πέτυχα σε περίεργη φάση, έχει ένα κουφό πρόγραμμα στο προφίλ της με σχεδόν ημερήσια ταξείδια στις 4 γωνίες της επικράτειας και μπορεί να ήταν κουρασμένη. Πάντως, έφυγα και μέχρι να πάρω ταξί για να επιστρέψω σπίτι μου, την είχα ήδη ξεχάσει, για αυτό και το σχόλιο ότι δεν θα την ξαναέβλεπα. Αυτά τα λίγα, έτσι για να προσθέσω και εγώ την γνώμη μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, doc_lin, satyrus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού