Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η πρωτη μου εμπειρια στην κατηγορια City Tours εμελλε να ειναι την μερα του A' ημιτελικου της Eurovision.Ως Εurofan, αν και ανενταχτος επισημα,δεν θα μπορουσα να βρω πιο αντιπροσωπευτικο τιτλο για την κριτικη μου...
Η Sasha μπορει να εχει μεσογειακα χρωματα αλλα λογω του υψους της ,ειναι περιπου 1,70 μ. , και λογω του οτι ειναι απο την Ουκρανια εχει ηδη αρκετους λογους για να την θαυμαζουν οι Ελληνες και για να την ζηλευουν οι Ελληνιδες.
Μετα το ντους και τις συστασεις πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα.Φορουσε μαυρα εσωρουχα και ψηλες μαυρες καλτσες που δεν τις εβγαλε καθολη την διαρκεια της συναντησης μας.Το παθος της με συνεπηρε...Ξαπλωσα ανασκελα και αφεθηκα στα φιλια και τα χαδια της.Την απετρεψα ευγενικα απο το να μου κανει γυμνο στοματικο ομως μετα το περασμα της ζουμοσακουλας μου εδειξε ποσο καταρτισμενη ειναι στον τομεα αυτον.Της ζητησα να μου γλειψει τα αρχιδια και εξεπλαγην απο το ποσο θερμα ανταποκριθηκε.Θα ηταν πραγματικα αγενεια να μην την περιποιηθω και εγω οσο καλυτερα μπορουσα .Ετσι λοιπον της εκανα μασαζ και φτανοντας στα ποδια της εγλυψα τα δαχτυλα της.Επαιξα με τον ομορφο κωλο της και ο οιστρος μου με ενεπνευσε ωστε να ζωγραφισω με την γλωσσα μου πεταλα με κεντρο την λαχταριστη της πισω τρυπουλα.
Προτιμουσε περισσοτερο ομως παιχνιδι με το ξυρισμενο της μουνακι...οταν διαπιστωσα οτι τα βογγητα απολαυσης ηταν πιο εντονα εκει εβαλα τον δεικτη και στην συνεχεια το μεσαιο δαχτυλο του δεξιου μου χεριου μεσα της.Λιγο αργοτερα οδηγηθηκε σε οργασμο .Αυτο δεν ηταν απλως κατι που μου ειπε αλλα ηταν κατι που το ενιωσαν τα δαχτυλα μου που κινουνταν μεσα στα απιστευτα υγρα βαθη της...
Ανεβηκε πανω μου και αρχισε να κοπανιεται πανω μου μεθ'ορμης ακαθεκτου.Συμμετειχε με σωμα και ψυχη...πως μπορει αυτο να ειναι προσποιητό ;Kαναμε πισωκολλητο και μετα ξαπλωσε μπρουμυτα για να ερθω απο πανω της .Στην συνεχεια συνεχισα για λιγο στην ιδια σταση αλλα με εμενα σε γωνια ωστε τα σωματα μας να σχηματισουν ενα Χ.
Δεχτηκε να χυσω στο στομα της και μου ξαναεγλειψε με ορεξη τα αρχιδια ενω ετοιμαζομουν να της προσφερω με την σειρα μου τους δικους μου ερωτικους χυμους.Μετα πηγε στο μπανιο και συνεχισαμε χαλαρα την κουβεντα μας .Τα αγγλικα της ειναι πιο καλα απο οτι νομιζει. Ματάκι
Ειμαστε στην ιδια γειτονια με την Ουκρανια...και οι γειτονες, ιδιως οταν αυτη η γειτονισσα ειναι τοσο ομορφη, ειναι καλο να βοηθιουνται μεταξυ τους.Ετσι δεν ειναι;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2016
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
140
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.867
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tzutzukos 36, satyrus, sithlord και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2016
Για να ειμαι δικαιος πρεπει να αναφερω οτι η τιμη ηταν για μια ωρα απλως εγω εμεινα λιγοτερη ωρα μαζι της επειδη αργησα να ερθω...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1