Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ας ξεκινήσω από τα αρνητικά.
Να πω ότι στη φάτσα η κοπέλα είναι άσχημη. Η ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό όμως εδώ μιλάμε για άσχημη. Το σώμα είναι σε αποσύνθεση εκτός από τον κώλο ο οποίος στέκει ακόμα καλά. Το στήθος είναι παρακμή και μόλις βγαίνει το σουτιέν η βαρύτητα είναι εκεί και υπενθυμίζει ότι πέρασαν τα χρόνια.
Αφού λοιπόν περιέγραψα τι συνάντησα, θα μου πείτε γιατί έκατσες? Γιατί η κάβλα είχε φτάσει στα αφτιά και καμία άλλη δεν ήταν διαθέσιμη.
Αφού είπα τα αρνητικά πρέπει να πώ πως η όλη συμπεριφορά της κοπέλας και το social με ικανοποίησε αρκετά.
Πίπα βαθιά της αρέσει και στο δείχνει, υγρή με αρκετό deep throat και η γλώσσα της κάνει θαύματα. Δεν χρησιμοποιεί χέρια και αυτό είναι κάτι που μου άρεσε.
Πέρνει πρωτοβουλίες, αλλαγές στάσεων και αντέχει. Τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα.
Το service της είναι πολύ καλό και σε ένα βαθμό με έκανε να ξεχάσω το look. Στα τέσσερα ήταν ακόμα καλύτερα μιας και έχεις καλή θέα.
Δεν θα την ξανασυναντούσα γιατί αν και το service της είναι καλό εγώ όταν πάω με city tours θέλω να γαμάω όμορφες γυναίκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 trikimia, Constantinos27, gauguin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού