Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είπα να κάνω μια συνάντηση σήμερα να φύγουν τα χοντρά,οπότε λέω ας πάω Βανέσα που συμφωνεί και για άναλ στα 170/ω...Τι τό'θελα?Πάω επάνω τη βλέπω και φεύγω τρέχοντας,όπου φύγει-φύγει,δε θα σχολιάσω τίποτε άλλο,αυτό αρκεί Money Mouth Λέω ας πάω SCARLET που αν είναι ότι βλέπω τότε οκ,θα γουστάρω Γλώσσα Κλείνω,ανεβαίνω και ω του θαύματος βλέπω το μωρό των φωτό με σέξυ εσώρουχα,περιποιημένα δάχτυλα χεριών-ποδιών,μια όμορφη πιπίνα φρεσκαδούρα Έρωτας Ντουζάκι,λεφτά και εδώ σταματάνε τα ευχάριστα Λύπη Ξαπλώνει καρντάσια στο κρεβάτι,κλείνει τα μάτια και...τίποτα!Τι την γλύφω,τι την χαιδεύω...τίποτα!Λέω,λες να την πήρε ο ύπνος μωρέ? Κεφάλι σε τοίχο! Πάω για φιλάκια,τίποτα,της το δίνω στο στόμα,ρηχά-ρηχά και τελειώνω στο σώμα υποψιασμένος για το τι έπεται Χμμμ; Σόσιαλ μηδέν λόγω του ότι η γκόμενα δεν γνωρίζει καν την ύπαρξη της Αγγλικής ως γλώσσα Εμμμμ Της νεύω έλα από πάνω και αυτή ρε παιδιά είναι γυρισμένη στο πλάι προς το μέρος μου και παίρνει ένα υπνάκο!Ήμαρτον ρε κορίτσι μου της λέω,έλα από πάνω να τριφτούμε λίγο μπας και μου σηκωθεί και πιάσουν λίγο τόπο τα λεφτά μου.Πάει να σηκωθεί και μπλέκονται τα μαλλιά της σ'ένα κουμπί μιας διακοσμητικής τιράντας που έχει στο μαξιλάρι,πως το'κανες αυτό τη ρωτάω Μαλακία ανεβαίνει από πάνω και αρχίζει να τρίβεται και να βγάζει φέικ φωνούλες,γάμησέ τα λέω,τη γυρίζω στα τέσσερα,τον παίζω,χύνω πάνω στο κωλαράκι της και ντύνομαι να την κάνω ενώ αυτή με κοιτάει με χαμόγελο και με ρωτάει το αμίμητο:good?ok? Ε,τώρα τι να της πεις? Κεφάλι σε τοίχο! Πάω στοίχημα ότι δεν πήρε χαμπάρι τίποτα και αν διαβάσει αυτό το κείμενο θα απορήσει κιόλας γιατί λέω όλα αυτά... Αυτά και πάμε γι'άλλα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Sproxe Garsia, popov και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2016
ποια Βανέσα ρε φίλε???
Αυτή?
===> http://www.bourdela.com/call-girls/girls/vanessa/
03 Μαΐου, 2016
Ναι αυτή.Μόλις την είδα...Λούης Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2