Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλέποντας τις φωτογραφίες τις κοπέλας δεν ήμουν σίγουρος ότι θα αντικρύσω το κορίτσι αυτό, οπότε πήγα χαλαρά και έχοντας ήδη 2ο ραντεβού ως back up.

Φτάνοντας ζητάω αριθμό και ανεβαίνω.. Καλό δωμάτιο αν και στους χαμηλούς ορόφους του ξενοδοχείου! Δεν συνιθίζεται.

Χτυπάω πόρτα και ανοίγει το κορίτσι και προς έκπληξή μου είναι ίδια!! Χμμμ;
ok περνάω να την επεξεργαστώ περισσότερο και να αποφασίσω την παραμονή μου ή την φυγή μου! Γλώσσα

Αγγλικά τα απαραίτητως βασικά!! όνομα , καταγωγή και ηλικία... Μαλακία
Της λέω περίμενε να ακυρώσω ένα ραντεβού!! Σπασίκλας δεν κατάλαβα αλλά who cares!

ok πετσέτα έχει στο μπάνιο ? da da.. πηγαίνω!!

Εφόσον επικοινωνία δεν παίζει και για να μην ξενερώσω, μπαίνω στα βαθιά με τη μια!
Φιλιά , χουφτώματα, και πόζες να δω τι παίρνω!
Την αρχίζω στα φιλιά και την κρατάω αγκαλιά λες και ήμασταν ζευγαράκι από τα παλιά!!
Φιλιά και κόντρα φιλιά μέχρι που καταλαβαίνω ότι έχει φτιαχτεί και εκείνη!
Για να σε δω γλύφεις όσο καλά φιλιάς!!! Εμμμμ

Όπα!!! Χαμόγελο

..αρχίζει ένα γλύψιμο από την γύρω περιοχή και και ανεβαίνει.. ανεβαίνει...!!! έως την κορυφή!! και τακ!!!! βουτάει στα βαθιά!!!!
Εδώ είμαστε!! το έχεις της λέω.. παίξε όπως νομίζεις!! Γλώσσα
Χωρίς χέρια, γρήγορες και αργές εναλλαγές, μέχρι δακρύων!! Για να μην με τελειώσει έτσι γρήγορρα, σηκώνομαι και την παίρνω αγκαλιά και προσπαθώ με κανά δυο φιλάκια να ηρεμήσω!! μόλις την αφήνω σκύβει και τον παίρνει πάλι στο στόμα!!! Χουφτώνοντας το στήθος της και βλέποντας την ωραία θέα προσπαθώ να κρατηθώ!!!
Για αυτό τραβιέμαι ξανά και της ζητάω να ξαπλώσει να την περιποιηθώ εγώ! ξαπλώνει σαν υπάκουο σκυλάκι και αρχίζω εγώ την εξερεύνιση!!

Από τα πλαστικά "λευκά όρη" έως τις βαθιές χαράδρες.. Καθαρή περιποιημένη και μια κλειτορίδα γλυκιά σαν πετιμέζι που ανταποκρίνεται ωραία, και πολύ γρήγορα άρχισε να τρέμει σαν ψαράκι!! Χμμμ; τόσο γρήγορα? αν και δεν με αφήνει να την κάνω να ολοκληρώσει φάνηκε πράγματι να το ευχαριστιέται!!

σηκώνομαι να δω αν έχει τίτλους υποκριτικής και την βλέπω ολίγων αλαφιασμένη! Ρε μπας και δεν το κάνει ψέματα!! Σπασίκλας
όπως είμαι στα μισός όρθιος και αναμένω να πιάσει προφυλακτικό, αυτή πιάνει και πάλι το κλαρίνο!!! Ντροπή Ρε μπελά που βάλαμε!!! Δεν θα μαμήσουμε σήμερα!!! Αρχίζει ένα δυνατό gagging που πραγαμτικά το ευχαριστήθηκα.. και την σηκώνω και την φιλάω μπας και αφήσει το μικρόφωνο!! Τόση αγάπη για τη "δόξα" καιρό είχα να δω!!

Ξαπλώνω και τις λεω να φέρει το απαραίτητο για τη συνέχεια!! Ε δε νομίζω να έχετε αμφιβολία πως μου το φόρεσε..
Ακόμη σκέφτεστε? .. με το στόμα φυσικά!! Γερο-μύστης

Την τραβάω και ανεβαίνει πάνω μου!! Με ενέργεια με μάμησε ευχάριστα!! την γυρνάω και την ξαπλώνω ιεραποστολικά και μπαίνω μέσα της πότε αργά πότε δυνατά!
Σπαρταρώντας και όπως ήμασταν αγκαλιά με φιλιά και αγάπες ολοκληρώνει, και φυσικά δεν μπορούσα να κρατηθώ και εγώ άλλο, βγάζω το πλαστικό και ανεβαίνω πάνω ολοκληρώνοντας πάνω στα "όρη" της!! Βρε βρε καύλες που είχε το κορίτσακι μας!!
Εμ πρώτη μέρα, μπορεί και να τα ήθελε ο "κώλος" της..
Μετά ήταν εμφανή τα σημάδια της χαλαρότητητας και το πρόσωπό της μέλι!! Άγουρο, άβαφτο, αλλά μελιστάλαχτο!!

Σηκώθηκα, πλύθηκα και μιλώντας περί ανέμων και υδάτων μη καταλαβαίνοντας τι μπορεί να λέμε.. μιας και η γλώσσα της αγγλικής είναι ανύπαρκτη, άρχισα να ντύνομαι!! Το κορίτσι ακόμη δεν είχε σηκωθεί από το κρεβάτι, δεν είχε πάει καν στο κινητό του που ήρθαν κάποια μηνύματα καθ' όλη τη διάρκεια της επίσκεψης και σκύβοντας την φιλάω γλυκά... και αυτή εκεί αλαφιασμένη και γλυκιά σα να ήταν ακόμη στη γλύκα του οργασμού της!!! Εμμμμ

Οπότε.. "Είναι ότι βλέπετε.. αλλά και ότι έξυπνα κρύφτηκε για να μη βλέπετε..
Κορμί αδύνατο, περπάτημα λίγο άχαρο στα τακούνια, και πίσω κίνηση τελείως αδιάφορη. Λύπη
Χωρίς μακιγιάζ η κοπέλα δεν έχει φυσικά την glamouria των φωτογραφιών αλλά η διάθεση της για σεξ καλύψε τις ατέλιες της.."
Ναι εκτός το ενδιαφέρον εμφανησιακά στήθος της, το παιδικό προσωπάκι της και το αδύνατο κορμάκι της, δεν τα σπάει προσωπικά για εμένα εμαφνησιακά !

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Besito, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2016
Δεν ξέρω … μπορεί να είμαι λάθος… άλλα 200ε για ένα πηδουλο σε ένα τυχαίο γκομενακι ????
10 Απριλίου, 2016
Βλέποντας τις φωτογραφίες τις κοπέλας δεν ήμουν σίγουρος ότι θα αντικρύσω το κορίτσι αυτό, οπότε πήγα χαλαρά και έχοντας ήδη 2ο ραντεβού ως back up.

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
F
fallokratis
12 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εντελώς τυχαία.. συνέβει.. Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3