Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε ένα ταξίδι Σαλονίκη - Κοιλάδα κατά την διάρκεια των μπλόκων των αγροτών σταματήσαμε στην Λάρισα την οποία γουστάρω για την ιδιαίτερη νυχτερινή ζωή και όχι μόνο Ντροπή

Με σκοπό να μείνουμε το βράδυ και να κάνουμε και καμιά δουλειά την επόμενη μέρα, πριν φάμε την 3ωρη επιστροφή προς Σαλονίκη, είπαμε να βγούμε και καμιά βόλτα.

Φαγητό σε ένα υπέροχο wine bar στο κέντρο με πολύ ωραία κρασιά και αναζήτηση αν υπάρχει κάτι διαθέσιμο στην πόλη για να μας φύγει το στρες. Ξέρεις τι είναι να κάνεις Κοιλάδα (Αττική) - Λάρισα σε 4 ώρες.

Μπαίνω στο EN και βρίσκω το Μαράκι το οποίο είχα προσπαθήσει και για μία ακόμη φορά το καλοκαίρι του 2015 αλλά δεν έκατσε. Γρήγορο μήνυμα και μετά από 15 λεπτά απάντηση, 2-3 μηνύματα ακόμη και κλείσαμε για τελευταία παράσταση.

Εντυπωσιασμένος από την εμφάνιση όταν μου άνοιξε προχώρησα άμεσα στο μπάνιο για να κερδίσουμε χρόνο λόγω και της ώρας που ήταν σχεδόν κοντά μεσάνυχτα. Βγαίνω και αντικρίζω ένα υπέρτατο θέαμα της κορμάρας στο κρεβάτι με χαμόγελο και ζωγραφισμένη θετική διάθεση στο πρόσωπο της. Σκέφτομαι ότι είναι στο χέρι μου να κερδίσω αυτήν την νύχτα.
Άγγιξα την υπερβολή στο χαμούρεμα και το γλύψιμο πάνω από μισάωρο αλλά κέρδισα μία ωραία βραδιά με την Μαρία με 2 γύρους από ωραίο gfe σεξ.

Ωραία γυναίκα με τα προσθετικά της, πεντακάθαρη, επαγγελματίας με απολαυστικό κώλο σε όλες τις στάσεις.
Αν έδινε και κουλουράκι θα ήταν ολοκληρωμένη συνάντηση αφού καθ' όλη την διάρκεια άφηνε δάχτυλα με σάλιο σε βάθος πολλά υποσχόμενο. Μου υποσχέθηκε να προσπαθήσουμε την άλλη φορά και εγώ της έταξα δείπνο στο wine bar. Μαλακίες αλλά τέλος πάντων για αυτό έβαλα ότι θα την ξαναδώ Σίγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, leonidas72, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2016
Πολύ καλή κριτική με καλή γραφή και χωρίς ορθογραφικά, πράγμα σπάνιο για εδώ. Χαμόγελο Απλά έτσι όπως το θέτεις νομίζει κανείς ότι τη συνάντησες στη Λάρισα.
29 Μαρτίου, 2016
Πράγματι στη Λάρισα τη συνάντησες??? Δε μας είπες τελικά και πόσο πήγε ο λογαριασμός...
17 Απριλίου, 2016
Λάρισα έγινε η συνάντηση
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3