Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ... άξιζε μέχρι και το τελευταίο σεντ που της έδωσα. Μέσα σε δύο ωρίτσες, την πήρα από παντού και την έχυσα παντού (σώμα, πρόσωπο, στόμα).



Μου φαίνεται ότι είναι πιο ωραία από τις φωτό της.



Με υποδέχθηκε με ένα μαύρο μίνι φορεματάκι άσπρο καλσόν και άσπρες ψηλοτάκουνες γόβες. Μου ζήτησε να κάνω ένα μπανάκι και αφού βγήκα την βρήκα να με περιμένει μόνο με τις ζαρτιέρες, τις κάλτσες και τις γόβες. Με πλησίασε, μου έβγαλε την πετσέτα και πήρε το εργαλείο στο στόμα της. Ανεπανάλειπτη εμπειρία deep throat για μπολική ώρα και τελείωμα μέσα στο στόμα της, χωρίς να αφήσει ούτε μια σταγόνα να πέσει έξω!!!



Δεύτερο μπανάκι στα γρήγορα και δεύτερος γύρος, αυτή τη φορά με εμένα να γλύφω... η γκόμενα μου ζήταγε να της ανοίγω τα κωλομέρια και να της προετοιμάζω τον κώλο (αφού είχε γίνει η συμφωνία για αυτό το θέμα). Άρχισα να την σκίζω και αφού της τον έχωσα για αρκετή ώρα στο μουνί, πέρασα στην πίσω πόρτα... Δεν ξέρω αν το έκανε θεατρικά, αλλά τα ουρλιαχτά της και τα βογκητά της με έφτιαχναν απίστευτα... το σόου συνεχίστηκε για άλλες 2 φορές, αφού κάναμε και μπανάκι παρεϊτσα...



Η κοπέλα είναι απλά μια ΙΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού