Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έσκασα μύτη σήμερα στο δωμάτιο της Vendy στο MP.Έχει βυζαρες κ μεγάλες ρώγες που χαίρεσαι να τις γλύφεις!Τώρα στην πίπα μου τα χάλασε γιατί δεν έκανε dt κ έγλυφε μόνο τον πουτσοκεφαλο!Μετά από προτροπή μου εγλυψε κ λίγο τ'αρχιδια.Δυστυχώς η Vendy δεν είναι καλή πουτσοπνιχτρα!Την βάζω ανάσκελα κ ξεκινάω το σπατουλαρισμα βάζοντας κ δυο δάχτυλα στο μουνι της όσο εγλυφα.Η Vendy έδειχνε ότι το απολαμβάνει κ εκεί που συνεχιζα της βάζω κωλοδαχτυλο που ενώ στην αρχή πήγε να το τραβήξει το άφησε τελικά!Συνεχιζα να γλυφω κ να καρφώνω τα δάχτυλά μου σε μουνι κ κωλο ταυτόχρονα!Αφού τελείωσε το σπατουλαρισμα βάζω λάστιχο κ ανεβαίνει για cowgirl.Καβαλουσε τον ψωλο με αργούς ρυθμούς γλύφοντας το δαχτυλο μου στο στόμα της.Την γύρισα μετά normal position κ της έριξα ένα δυνατό σφυροκόπημα κ τελειωσα πάνω στις βυζαρες της.Είχαμε λίγο social time κ μου δώσε να πιώ ένα μπουκαλάκι νερό εμφιαλωμένο.Μπανακι μετά κ αφού άφησα το δωράκι της στο τραπέζι με συνόδευσε μέχρι την πόρτα δίνοντας μου ένα φιλί στο στόμα.Χρονος παραμονής:40 λεπτά 160€.Για μένα προσωπικά η Vendy δεν με ενθουσίασε!Κινείται σε ρηχά νερά για ct.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2016
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.765
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, LanciaRallye037 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2016
Υπερβολές. Η κοπέλα είναι πύραβλος ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
12 Φεβρουαρίου, 2016
PP αν έκανε καλή πίπα ίσως!
review reaction 1 TOMCRUISE
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2